Radek Štěpánek porazil Paula Capdevilla na SAP Open

Únor 20, 2008 Do SAP News 0

San Jose, KalifornieČtvrtý nasazený hráč Radek Štěpánek vyloučil Paula Capdevilla v prvním kole zahajovacího dne turnaje SAP Open v kalifornském San Jose.

Capdeville otestoval Štěpánka v prvním setu a prohrál těsně 7-6 (7-2). Štěpánek pak hravě zvládnul druhý set 6-1.

Dalším protihráčem, se kterým se dnes Radek Štěpánek na SAP Open utká, bude Američan Reynolds. Ten v pondělním zápase snadno vyřadil Němce Dorsche.

Právě probíhající SAP Open je druhý nejstarší mužský profesionální turnaj ve Spojených státech, poprvé se hrál již v roce 1889 v kalifornském Monterey. V pondělí jej zahájila americká tenisová legenda Pete Sampras porážkou Tommyho Haase.