Firma SAP zaprasza na Zlot Technologiczny

Już po raz trzeci specjaliści IT spotkają się, by rozmawiać o możliwościach i korzyściach, jakie dają technologie SAP

WarszawaW dniach 11-12 czerwca w Mikołajkach odbędzie się Zlot Technologiczny firmy SAP.

Wydarzenie to jest organizowane przez SAP Polska po raz trzeci, za każdym razem gromadząc ponad 150 uczestników – Dyrektorów Informatyki i kadrę zarządzającą najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce, partnerów i ekspertów SAP.

Głównymi tematami konferencji będą: tworzenie architektury biznesowej w oparciu o sprawdzone metodologie i standardy (Enterprise Architecture), bezpieczeństwo aplikacji biznesowych, zarządzanie informacją (Business Intelligence), integracja procesów w architekturze SOA i nowoczesne interfejsy użytkownika.

Uczesnicy konferencji dowiedzą się jak można wykorzystać możliwości Enterprise SOA i jak SAP wspomaga tworzenie architektury biznesowej za pomocą narzędzia SAP Enterprise Architecture Framework.

W sesji poświęconej integracji procesów przedstawimy nowe funkcjonalności SAP NetWeaver Process Integration (PI), w tym narzędzia do modelowania architekury biznesowej SAP Enterprise Modeling by IDS Scheer, rewolucyjny komponent repozytorium usług biznesowych (ESR – Enterprise Service Repository).

W części poświęconej interfejsom użytkowników i aplikacji kompozytowych (Mesh-ups) zaprezentujemy, jak połączone technologie Adobe i SAP umożliwiają unikalne i nowoczesne interfejsy użytkownika, a także jak technologia WebDynpro może być praktycznie wykorzystana we wdrożeniach.

W ścieżce dotyczącej bezpieczeństwa aplikacji po raz pierwszy zaprezentowane zostanie rozwiązanie SAP NetWeaver Identity Management, służące do zarządzania tożsamością użytkowników. Wśród tematów prezentowanych przez firmy partnerskie znajdzie się pokaz produktu umożliwiającego szyfrowanie kanału transmisyjnego z SAPGUI/Weba do serwera aplikacji – SECUDE Secure Login.

W części zarządzania informacją przedsiębiorstwa przedstawimy portfolio rozwiązań Business Objects, ciekawe przykłady wdrożeń SAP Business Intelligence oraz SAP Master Data Management.

W obszarze poświęconym utrzymaniu aplikacji zaprezentujemy narzędzia wspierające testy wydajnościowe i regresyjne: SAP LoadRunner by HP oraz SAP QualityCenter by HP; oraz narzędzia do archiwizację danych i obiegu dokumentów: SAP Archiving by OpenText.

Co roku, Zloty Technologiczne SAP gromadzą przedstawicieli klinetów SAP, jak również ekspertów z firm partnerskich i niezależnych specjalistów. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami w szeroko pojętym zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa, a także do nawiązania nowych, interesujących kontaktów.