Konferencja SAPPHIRE ’08 w Berlinie

Jeszcze tylko 6 dni pozostało do rozpoczęcia największej biznesowo-technologicznej konferencji firmy SAP. Blisko 6 000 klientów i partnerów SAP oraz zaproszonych prelegentów, zgromadzonych w jednym miejscu, w czasie trzech wyjątkowych dni.

WarszawaW dniach 19-21 maja, odbędzie się europejskie wydanie największej konferencji biznesowo-technologicznej firmy SAP. Tegoroczny SAPPHIRE odbywa się w Berlinie, w hali Messe Berlin, a jego hasłem przewodnim jest “Biznes bez granic”.

Każdego roku konferencja SAPPHIRE jest okazją do zapoznania się z globalną strategią i planami rozwoju firmy SAP. Swoje przemówienia wygłoszą obaj Dyrektorowie Zarządzający SAP – Heninng Kagermann i Leo Apotheker, który pełni tę funkcję od kwietnia 2008. Trzeciego dnia spotkania wystąpi także John Shwartz – Dyrektor Zarządzający Business Objects.

Ostatnich kilkanaście miesięcy to czas pod wieloma względami szczególny dla SAP. Firma przeprowadziła przyjazne przejęcie Business Objects – światowego lidera na rynku aplikacji analitycznych, a także dokonała dwóch znaczących premier – nowej wersji rozwiązania SAP CRM, oznaczonej symbolem 2007 i całkowicie nowego produktu dla średniej wielkości przedsiębiorstw – SAP Business ByDesign. Jest to rozwiązanie zbudowane w oparciu o architekturę enterprise SOA i dostarczane w modelu Software as a Service – na podstawie stałej miesięcznej opłaty.

Wśród ponad 150 prezentacji, jakie firma SAP wraz ze swoimi klientami i partnerami przygotowała dla uczestników SAPPHIRE, tematem przewodnim będą rozwiązania branżowe dla sektorów: produkcji, dóbr kosumenckich, handlu i usług, w tym także usług finansowych. Dla tych z uczestników, którzy są bardziej zainteresowani technologią SAP, organizatorzy przygotowali bloki poświęcone architekturze enterprise SOA, której użyteczność będzie omawiana na podstawie konkretnych wdrożeń w firmach klientów, platformie technologicznej SAP NetWeaver, rozwiązaniom dla logistyków i osób podejmujących strategiczne decyzje w przedsiębiorstwie. Osobny blok poświęcony będzie ofercie produktowej Business Objects.

Konferencja SAPPHIRE to także możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnych różnego typu rozwiązań SAP i porozmawiania z przedstawicielami firm, które je wykorzystują.

Więcej informacji na temat europejskiej edycji SAPPHIRE odnajdą Państwo na stronie: http://www.sapsapphire.com/emea2008.