Sławomir Klimowicz odpowiedzialny w SAP za sektor przedsiębiorstw użyteczności publicznej

WarszawaFirma SAP Polska poinformowała o mianowaniu Sławomira Klimowicza na stanowisko Industry Principal Utilities.

Jest to szczególna nominacja, jako że Sławomir Klimowicz pracował już w dziale sprzedaży SAP Polska w latach 2000 – 2002.

Klimowicz związany jest z branżą informatyczną od 14 lat, w czasie których pracował w sprzedaży i konsultingu u czołowych dostawców rozwiązań i usług informatycznych w Polsce. Był między innymi członkiem zespołów Computerland i Hewlett-Packard Polska. Przez ostatnie 3 lata jego głównym obszarem działań stał się sektor przedsiębiorstw użyteczności publicznej (utilities), w ramach którego zajmuje się w szczególności zagadnieniami zderegulowanego rynku.

Na nowym stanowisku w SAP, Sławomir Klimowicz odpowiedzialny będzie za rozwój oferty SAP dedykowanej przedsiębiorstwom użyteczności publicznej. Do jego obowiązków należąły będą również działania związane z procesem przedsprzedaży oraz wsparcie klientów branży Utilities.

“Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej są dla nas grupą klientów o znaczeniu strategicznym, dlatego też szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia im najwyższej jakości produktów i usług. Zatrudnienie specjalisty dedykowanego wyłącznie tej branży to potwierdzenie naszego zaangażowania i mocnej pozycji w tym sektorze,” powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska.