Jacek Chmielecki – Channel Director SAP na region Europy Środkowej

WarszawaZakończone wczoraj Spotkanie Partnerów SAP było dla członków ekosystemu pierwszą okazją do spotkania z nowym Channel Directorem na region Europy Centralnej – Jackiem Chmieleckim.

Chmielecki wraz z zespołem będzie koordynował pracę obydwu kanałów partnerskich firmy SAP: Business All-in-One i SAP Business One we wszystkich czterech krajach regionu Europy Centralnej, tj. w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji. W Polsce, oba kanały sprzedaży SAP tworzy razem 36 firm.

Głównym celem Jacka Chmieleckiego na nowym stanowisku jest rozwój i optymalizacja funkcjonowania kanału partnerskiego SAP tak, by był on wydajną i skuteczną siłą sprzedażową na rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

Przed dołączeniem do zespołu SAP Central Europe, Jacek Chmielecki przez 9 lat związany był z Cisco, gdzie ostatnio odpowiadał za strategie rozwoju kanału partnerskiego w Europie Centralnej i Wschodniej, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej w segmencie SME (Średnich i Małych przedsiębiorstw).

Chmielecki jest absolwentem Politechniki Łódzdkiej, oraz ukończył studia MSc w de Montfort University i MBA w Thames V. University.