Już teraz możesz sprawdzić całkowitą cenę rozwiązania SAP Business All-in-One

Konfigurator SAP Business All-in-One pozwala określić cenę rozwiązania wraz z kosztem usług wdrożeniowych i sprzętu

WarszawaFirma SAP Polska zaprezentowała dziś pierwszy konfigurator cenowy dla rozwiązań ERP dedykowanych przedsiębiorstwom średniej wielkości. Konfigurator dla rozwiązania SAP Business All-in-One dostępny jest poprzez stronę internetową SAP Polska i umożliwia osobom zainteresowanym zakupem rozwiązania SAP oszacowanie jego ceny i zakresu funkcjonalności.

Obsługa konfiguratora jest bardzo prosta. Wymaga ona podania podstawowych danych o przedsiębiorstwie klienta – branży, w której funkcjonuje, liczby pracowników oraz liczby przyszłych użytkowników rozwiązania. Po ich uzupełnieniu w odpowiednich miejscach formularza, mechanizm pokazuje, jakie funkcjonalności rozwiązania SAP Business All-in-One są sugerowane dla danego przedsiębiorstwa, a także oblicza przybliżoną cenę rozwiązania, wraz z kosztami licencji, usług i niezbędnego sprzętu. Użytkownik Konfiguratora może sam modyfikować dobór konkretnych funkcjonalności w zależności od swoich potrzeb – wszelkie zmiany są natychmiast uwzględniane w szacowanej cenie rozwiązania.

“Konfigurator jest doskonałym narzędziem, umożliwiającym zorientowanie się w cenie przyszłego rozwiązania SAP, a także zapoznanie się z jego sugerowanym zakresem funkcjonalnym.” powiedział Tomasz Niebylski, Partner Enablement Manager.

Rozwiązanie SAP Business All-in-One dedykowane jest przedsiębiorstwom średniej wielkości, zatrudniającym od 100 do 500 osób. Wiele takich przedsiębiorstw w Polsce nie posiada zintegrowanego systemu ERP, opierając zarządzanie zasobami na fragmentarycznych, wyspowych systemach nie powiązanych ze sobą w spójną całość. Właśnie tym firmom SAP oferuje system, którego wdrożenie może zostać zrealizowane już w 3 miesiące, a które w sposób jednolity wesprze ich funkcjonowanie w kluczowych obszarach, takich jak finanse, kontrolling, sprzedaż i dystrybucja, gospodarka materiałowa, produkcja i inne. Podstawa technologiczna SAP Business All-in-One to flagowy system firmy SAP – SAP ERP. Jest on najczęściej wybieranym rozwiązaniem tej klasy zarówno na świecie jak i Polsce – jego udział w rynku aplikacji biznesowych (36,9% według ostatnich danych IDC) ponad czterokrotnie przekracza udział kolejnego dostawcy.