Nowy Dyrektor Sprzedaży w SAP Polska

WarszawaFirma SAP Polska poinformowała o objęciu przez Pawła Jędrusika roli Dyrektora Sprzedaży do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Do jego obowiązków należało będzie tworzenie strategii sprzedaży rozwiązań SAP dla firm sektora MSP oraz nadzór nad jej realizacją.

Ostatnio, Jędrusik pełnił rolę Dyrektora Regionalnego w Epicor Software Corporation, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań firmy w Polsce, Czechach,Słowacji, Holandii i Belgii. Jego wcześniejsza kariera zawodowa związana była między innymi z firmami Scala Business Solutions oraz Polkomtel.

“Stałe zwiększanie sprzedaży do małych i średnich przedsiębiorstw to od lat priorytet dla SAP. Jestem przekonany, że doświadczenie Pawła w pracy z klientami tego właśnie sektora pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby tej części rynku i dzięki temu być dla firm MSP najbardziej godnym zaufania partnerem biznesowym,” powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska.

Pawel Jedrusik ma 35 lat, od blisko 10 lat zwiazany jest z branza systemow wspomagajacych zarzadzanie przedsiebiorstwem klasy ERP/CRM. Ukonczyl studnia w Szkole Glownej Handlowej na kierunku Zarzadzanie i Marketing. Pasjonuje sie szeroko rozumiana motoryzacja oraz sportami motorowymi.