Rewolucja na rynku ERP: SAP w miesiąc

Warszawa/Poznań7milowy z Grupy BCC wprowadza na rynek nową ofertę dla firm średniej wielkości. Od teraz uruchomienie SPRINT – gotowego systemu SAP, jest możliwe już w miesiąc.

Nowa oferta 7milowego jest ściśle dopasowana do potrzeb firm średniej wielkości, gdyż pozwala uniknąć czasochłonnego i kosztownego projektu wdrożeniowego. Uruchomienie SPRINT polega na napełnieniu modelowego systemu SAP danymi klienta oraz na przeszkoleniu użytkowników.

Integralną częścią nowej oferty jest również serwis i utrzymanie rozwiązania SPRINT. Klienci 7milowego nie muszą tym samym inwestować w zespół administratorów systemu ani zakup serwerów. 7milowy zapewnia administrację systemem, stałe wsparcie użytkowników oraz platformę sprzętową.

„SPRINT to gotowe rozwiązanie SAP obsługujące finanse, zaopatrzenie, produkcję i sprzedaż. Jego główną przewagą nad innymi rozwiązaniami ERP są nieograniczone możliwości rozwoju systemu SAP. To jedyna oferta dla sektora MSP, która pozwala już w kilka tygodni od zakupu rozwiązania korzystać z najlepszych standardów zarządzania, sprawdzonych w tysiącach firm na całym świecie” – mówi Norbert Wierbiłowicz, Dyrektor Konsultingu w 7milowy.

Na cenę rozwiązania składa się opłata startowa już od 300 tys. zł oraz stała opłata miesięczna od 15 tys. zł gwarantująca kompleksowy serwis rozwiązania.

„System SAP nigdy nie był tak dostępny – uruchomienie w miesiąc i na tak korzystnych warunkach to nowość na polskim rynku. Nowa oferta 7milowego bardzo dobrze wpisuje się w globalną inicjatywę SAP Business
All-in-One, której celem jest udostępnienie firmom średniej wielkości najlepszych praktyk biznesowych” – mówi Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska.

SPRINT jest obecny na polskim rynku od 10 lat. Było to pierwsze certyfikowane przez SAP Polska rozwiązanie tego typu. 7milowy jest od lat liderem w udostępnianiu rozwiązań SAP w sektorze MSP w Polsce. Klientami spółki jest ponad 30 firm z różnych branż. Doświadczenia ze współpracy z tymi przedsiębiorstwami pozwoliły konsultantom 7milowego systematycznie rozwijać modelowe rozwiązanie SPRINT.

7milowy sp. z o.o. jest spółką działającą na rynku oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP). Firma specjalizuje się w obsłudze dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości oferując autorskie rozwiązanie SPRINT (system SAP ERP) oraz systemy z rodziny Microsoft Dynamics (AX i CRM). 7milowy posiada status Złotego Partnera SAP Polska i Microsoft, który jest najwyższym możliwym stopniem uprzywilejowania przyznawanym w ramach obu programach partnerskich.
Wśród Klientów firmy można wymienić: producenta kosmetyków AA Oceanic, producenta bielizny Atlantic, fabrykę kosmetyków Dramers SA, producenta artykułów piśmienniczych Herlitz, Poli-Eco Tworzywa Sztuczne, Cehave Pasze, fińską Grupę Scaninter Farby KABE Polska, Chemet, Elstar Oils, Stelweld, Nickel, Georg Utz, Teleskop, La Rive, Energoinstal S.A. Więcej informacji: www.7milowy.pl

Grupa BCC
7milowy należy do Grupy BCC. Grupa BCC wspiera zarządzanie firmami i instytucjami, dostarczając zaawansowane narzędzia IT oraz usługi konsultingowe i outsourcingowe. W skład grupy kapitałowej BCC wchodzą:

BCC sp. z o.o., specjalizująca się we wdrożeniach, rozwoju i outsourcingu systemów SAP w dużych przedsiębiorstwach i międzynarodowych korporacjach; lider na rynku usług SAP w Polsce i jedna z największych firm konsultingowych zajmujących się SAP w Europie Środkowej i Wschodniej
External Services sp. z o.o., świadcząca usługi outsourcingu w zakresie księgowości i naliczania płac oraz pozyskiwania funduszy UE dla klientów zewnętrznych i dla pozostałych spółek Grupy BCC
Siedziby firm grupy znajdują się na terenie Nickel Technology Park Poznań (NTPP) w Złotnikach k. Poznania.
Więcej informacji: www.bcc.com.pl, www.externalservices.pl

Informacje dla prasy:
Ewa Kwiecień,
SAP Polska Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa
tel (22) 541 67 34,
fax. (22) 541 66 07
e-mail: ewa.kwiecien@sap.com

Magdalena Jakimiak
Specjalista ds. Promocji i PR Grupy BCC
kom: + 48 695 877 726
e-mail: magdalena.jakimiak@grupabcc.pl