Nowy Channel Director w SAP Polska

Warszawa– Firma SAP Polska poinformowała dziś o nominacji Michała Jeżewskiego na stanowisko Channel Director w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Przejmie on odpowiedzialność za rozwój Kanału Partnerskiego SAP zapewniając, by jakość rozwiązań i usług jakie partnerzy oferują klientom SAP pozostawała na niezmiennie wysokim poziomie.

Jeżewski ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnio pracował na stanowisku Indirect Sales Manager w autriackim oddziale firmy IND Gmbh. Wcześniej pełnił funkcję SME Sales Manager w Avaya Inc, gdzie odegrał kluczową rolę w stworzeniu strategii firmy dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw i wprowadzeniu na rynek środkowoeuropejski produktów Avaya dedykowanych temu właśnie segmentowi. Jeżewski ma także bogate doświadczenie naukowe – jest doktorem fizyki na Uniwersytecie Waszawskim i przed 14 lat zajmował się badaniami naukowymi w polskich i zagranicznych jednostkach badawczych.

“Jestem przekonany, że nominacja Michała to dobra wiadomość, zarówno dla naszych partnerów, jak i klientów w Europie Centralnej i Wschodniej. Jego doświadczenie w kierowaniu kanałem sprzedaży pośredniej jest kluczowe, by zapewnić wysoką jakość produktów i usług, jakie nasi partnerzy oferują klientom SAP w regionie,” powiedział Petr Skorepa, CEE SME Sales Head w SAP, przełożony Jeżewskiego.

“SAP ma rozwiązania, które pomagają firmom działać tak wydajnie i skutecznie jak to możliwe. Cieszę się z możliwości podjęcia nowych wyzwań dziś, gdy sytuacja rynkowa wymaga pełnego skupienia się na wartości biznesowej rozwiązań z punktu widzenia klientów. To jedna z największych szans, z jakimi spotkałem się w mojej karierze zawodowej,” powiedział Jeżewski