Wdrożenie SAP za złotówkę

Nowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowana specjalnie na czas spowolnienia gospodarczego umożliwi firmom jeszcze łatwiejszą implementację systemu SAP Business All-in-One

WarszawaFirma Business Partners eXcellence (BPX) wraz z SAP Polska przygotowała specjalną ofertę wdrożenia systemu SAP Business All-in-One.

Oferta „Najlepiej zainwestowana złotówka – Wdrożenie SAP All-in-One za 1 PLN!!!” skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Korzystając z niej, firmy, które decydują się na wdrożenie systemu SAP w podstawowej funkcjonalności mogą skorzystać ze specjalnej ceny usługi wdrożenia rozwiązania, która wynosi zaledwie złotówkę netto. Czas wdrożenia systemu w standardowym zakresie to ok 10 tygodni.

Funkcjonalność systemu, który jest przedmiotem oferty obejmuje moduły:

  • FI – Rachunkowośd finansowa
  • FI AA – Rachunkowość majątku trwałego
  • CO – Controlling
  • SD – Sprzedaż i dystrybucja
  • MM – Gospodarka materiałowa

W ramach usługi wdrożeniowej, klient otrzymuje instalację systemu na dwóch serwerach (rozwojowo-testowy i produkcyjny), szkolenia użytkowników kluczowych, migrację danych z dotychczas wykorzystywanego systemu oraz wsparcie specjalistów firmy BPX przy starcie produktywnym oraz zamknięciu miesiąca. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie zamówienia na licencję i wdrożenie do końca listopada bieżącego roku oraz zawarcie z firmą BPX trzyleniego kontraktu wsparcia systemu.

“Oferta wychodzi naprzeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wdrożenie niezawodnego, kompleksowego i skalowalnego systemu który pozwoli tym firmom rozwinąć skrzydła. Czasy gdy tylko duże koncerny mogły sobie pozwolić na luksus posiadania systemu SAP bezpowrotnie minęły.” – mówi Bogusław Cieślak, Preses Zarządu BPX.

Informacje dla prasy:

Ewa Kwiecień
PR Manager
<Central Europe Market Unit
SAP Polska Sp. z o.o.
T +48.22.541.67.34
F +48.22.541.66.07
M +48.604.416.989

ewa.kwiecien@sap.com
www.sap.pl
Bogusław Cieślak
Prezes Zarządu BPX
M +48 510.23.23.53
boguslaw.cieslak@bpx.pl

O BPX
Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową wspierającą przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania, poprzez skuteczne wdrażanie rozwiązań informatycznych SAP.
Od 2007 roku BPX jest certyfikowanym partnerem SAP w Polsce. Posiadany certyfikat partnerski stanowi potwierdzenie najwyższych kompetencji oraz profesjonalizmu dla świadczonych usług. Uczestnictwo w programie partnerskim gwarantuje klientom firmy BPX najlepsze parametry oferty licencyjnej oraz oferty związanej z usługami.