>

SAP Polska wyróżnia najlepszych partnerów 2012

WarszawaFirma SAP Polska przyznała wyróżnienia partnerom, którzy w ubiegłym roku osiągnęli najlepsze wyniki w zakresie sprzedaży rozwiązań SAP i w szczególny sposób przyczynili się do umacniania pozycji SAP na rynku aplikacji biznesowych. Wyróżnienia zostały wręczone dziś podczas dorocznego Spotkania Partnerskiego SAP Polska, które w tym roku odbywa się w dniach 26-27 lutego 2013 r. w Serocku pod Warszawą. Na tej konferencji zebrali się przedstawiciele kadry zarządzającej oraz zespołów sprzedaży firm partnerskich, aby wspólnie z przedstawicielami SAP omawiać plany i kierunki rozwoju współpracy partnerskiej oraz kluczowe innowacje w ofercie SAP na 2013 rok.

Wyróżnienia od SAP Polska otrzymały następujące firmy:

Wyróżnienie za działalność na rynku MŚP:

 • 7milowy Sp. z o.o. – za zaangażowanie w budowaniu pozycji SAP w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma 7milowy jest autoryzowanym partnerem SAP Polska od 2004 roku, posiada status Złotego Partnera, jako pierwsza w Polsce zdobyła certyfikat SAP Partner Center of Expertise (PCOE), potwierdzający kompetencje w zakresie świadczenia usług serwisowych SAP.

Wyróżnienia za najwyższą sprzedaż licencji oprogramowania SAP w 2012 roku:

 • I MIEJSCE dla SID Sp. z o.o.: SID bierze udział w kilku znaczących projektach wdrożeniowych w zakresie innowacji SAP, a w 2012 roku uruchomił pierwsze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej partnerskie centrum kompetencyjne rozwiązań SAP HANA™ – SAP HANA™ Center of Excellence. Centrum zostało pozytywnie zakwalifikowane przez firmę SAP pod względem wiedzy nt. najnowszych rozwiązań SAP, opartych na SAP HANA oraz stosownych kompetencji wdrożeniowych.
 • II MIEJSCE dla PKP Informatyka Sp. z o.o.: PKP Informatyka jest Partnerem SAP od 2006 roku, realizuje wdrażanie systemów klasy ERP i rozwiązań analitycznych, stale buduje kompetencje w zakresie najnowszych rozwiązań SAP, sprawuje nadzór eksploatacyjny nad dużymi instalacjami SAP i wspiera zespoły użytkowników końcowych.
 • III MIEJSCE dla SNT World Sp. z o.o. – S&T jest jednym z czołowych partnerów SAP w Polsce. Oferuje usługi konsultingowe, outsourcing, projektowe i wdrażanie systemów informatycznych oraz całodobowe wsparcie dla klientów z sektorów: bankowości, administracji publicznej, handlu detalicznego, przemysłu, telekomunikacji i energetyki.

Wyróżnieni Partnerzy SAP Business One:

Nagrody:

 • Altab – Best 2012 Revenue Contributor Partner in CEE – za najwyższą sprzedaż licencji oprogramowania SAP Business One w 2012 roku w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.
 • SABKOM – Best 2012 New Names Partner in Poland – za największą liczbę pozyskanych nowych klientów w 2012 roku.

Wyróżnienia przyznano firmom:

 • Altab – za innowacyjność w wykorzystaniu Aplikacji Mobilnych i Business Analytics, największą liczbę instalacji Remote Support Platform w roku 2012, a także pierwsze wdrożenie rozwiązania SAP Business One opartego na platformie SAP HANA.
 • SUPREMIS – za pierwsze w Polsce wdrożenie rozwiązania SAP Business One opartego na platformie SAP HANA oraz za udział w programie SAP Active Quality Management.
 • Sabkom – za największą sprzedaż licencji Starter Package (wersja SAP Business One w obniżonej cenie, oferująca funkcje najczęściej wykorzystywane w małych firmach) w Polsce w 2012 roku.
 • CompuTec – za pierwsze w Polsce wdrożenie rozwiązania SAP Business One opartego na platformie SAP HANA, za innowacyjność i największą liczbę referencji.
 • Proksima – za największą liczbę wznowionych umów na usługi utrzymaniowe.

Kontakt dla mediów:
Dominika Krzyżanowska-Kidała, SAP Polska, +48 604 416 989, dominika.krzyzanowska-kidala@sap.com