Altkom Akademia Partnerem Edukacyjnym SAP Polska

PolskaAltkom Akademia oraz SAP Polska podpisały umowę o współpracy w zakresie autoryzowanych szkoleń z obszaru oprogramowania biznesowego. Nowa oferta skierowana jest do osób uczestniczących we wdrożeniach systemów informatycznych oferowanych przez SAP Polska.


“Projekt współpracy z SAP Polska wpisuje się w plany rozwojowe Altkom Akademii w zakresie oferty szkoleń dla biznesu. Poszerza naszą propozycję o produkty jednego z najczęściej używanych przez duże i średnie firmy dostawcy oprogramowania – w obszarach aplikacji biznesowych, rozwiązań analitycznych czy technologii baz danych.” – mówi Szymon Rówiński, Business Development Manager w Altkom Akademii S.A.

Szkolenia skierowane są do osób uczestniczących we wdrożeniu, użytkowników kluczowych, kadry zarządzającej, użytkowników końcowych oraz specjalistów IT – administratorów systemów i programistów. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów – praktyków w zakresie rozwiązań oprogramowania biznesowego SAP. Pierwsze autoryzowane szkolenia, Altkom Akademia wprowadziła już w styczniu br. Oferta jest na bieżąco aktualizowana i poszerzana o kolejne obszary zastosowań rozwiązań oferowanych przez SAP Polska dla biznesu.

“Z naszych obserwacji wynika, że kluczowym elementem rozwoju informatycznego firm są szkolenia, które poszerzają wiedzę pracowników o nowe umiejętności związane z wykorzystaniem wprowadzanych systemów informatycznych. Autoryzowane szkolenia dla różnych grup odbiorców systemu są nieodzownym krokiem zarządzania zmianą organizacyjną w firmie, a współpraca z Altkom Akademia zapewni jeszcze łatwiejszy do nich dostęp.” – mówi Ewa Drozd, Dyrektor Pionu Edukacji SAP dla Europy Centralnej i Wschodniej.


Partnerska współpraca obu firma obejmuje pełną gamę produktów edukacyjnych SAP.

SAP

SAP, lider na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, pomaga uzyskiwać lepsze wyniki przedsiębiorstwom każdej wielkości i z każdej branży. Rozwiązania firmy SAP pozwalają przedsiębiorstwom i ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać posiadane informacje biznesowe w celu zdobycia przewagi nad konkurencją ― zarówno na zapleczu, jak i na sali spotkań zarządu, w magazynie i w sklepie, z wykorzystaniem komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Aplikacje i usługi SAP umożliwiają ponad 232 tys. klientów prowadzenie działalności w sposób przynoszący zyski, szybkie dostosowywanie się do nowych warunków oraz zrównoważony rozwój. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.sap.com i www.sap.pl


Kontakt dla mediów:

Paweł Poręba, SAP Polska, +48 609 106 007, pawel.poreba@sap.com