Eczacıbaşı Bilgi İletim’den SAP Kullanıcılarına Özel Altyapı Destek Hizmetleri

Eczacıbaşı Bilgi İletim, SAP kullanıcıları için, sistem yönetimiyle ilgili destek hizmetleri oluşturdu.

IstanbulEczacıbaşı Bilgi İletim, SAP kullanan şirketlerin kendi bünyelerinde destek personeli barındırmak yerine bu desteği güvenilir bir kurumdan sabit bir kalitede almalarını sağlamak amacıyla, SAP altyapı destek hizmetleri oluşturdu. Bu hizmetler , SAP sistem yönetiminin etkin ve sürekli olarak yapılmasını garantilerken, şirketlerin kaynak kullanımını en aza indirgeyerek maliyet kontrolü sağlıyor.

SAP altyapı destek hizmetleri , mevcut SAP sistemini izlemeye ve olası sorunları ortadan kaldırmaya yönelik destek faaliyetlerinden oluşuyor. Hizmetler kapsamında, müşteri envanterinde yer alan sistemlerin donanım, işletim sistemi, veritabanı ve uygulama seviyelerinde sağlıklı işleyip işlemediği, uzmanlar tarafından takip ediliyor ve gerekli raporlamalar yapılıyor. Böylece, olası sorunlara karşı önlem alma imkanı doğuyor. Hizmetler aynı zamanda izleme yoluyla tespit edilen sorunların çözülmesini hedefliyor. Gereken destek, donanım, işletim seviyesi, veritabanı ve uygulama katmanlarında sağlanıyor. Altyapı destek hizmetleri kapsamında iş sürekliliğinin büyük önem taşıdığı ortamlar için 7×24 anlayışıyla donanım, veritabanı ve uygulama katmanlarında daha üst düzey destek hizmetleri de sunuluyor.

Eczacıbaşı Bilgi İletim’in altyapı destek hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için ebipazarlama@eczacibasi.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
www.eczacibasibilgiiletim.com.tr