Türkiye’nin ilk yerel SAP Danışmanlık ve Destek Merkezi’ni kuran Bimsa, SAP yetkili satıcısı oldu…

Türkiye’nin önde gelen sistem bütünleştiricilerinden Bimsa ile SAP Türkiye arasında imzalanan anlaşma ile, sektörel bazlı çözümler KOBİ’lerin kullanımına sunuluyor…

IstanbulSAP, teknolojik altyapısını desteklediği pek çok uluslararası kuruluşun yanı sıra, KOBİ’lere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Kurulumlarının yüzde 58’i küçük ve orta ölçekli işletmelerde bulunan SAP, Bimsa’nın yetkili satıcılığı ile daha çok girişimciye ulaşmayı hedefliyor.

23 Haziran 2004’te tamamıyla H.Ö. Sabancı Holding bünyesine dahil olan Bimsa, 1995 yılında oluşturduğu Türkiye’nin ilk yerel SAP Danışmanlık ve Destek Merkezi ile çeşitli sektörlerden birçok kuruluşa, kurumsal kaynak planlaması (ERP) danışmanlığı yapıyor. Bimsa, bu kapsamda, proje yönetim, uygulama danışmanlığı, sistem kuruluş ve yönetimi, iş süreçleri iyileştirme danışmanlığı, program geliştirme ve sistem bütünleştirme hizmetleri veriyor. Bimsa, SAP paket çözümlerini ise; dokümantasyon, hızlandırılmış uygulama metodolojisi, önceden uyarlanmış çıktı ve raporlar, eski sistemden veri aktarımı ve eğitim hizmetleriyle birlikte sunacak.