SAP Forum 2005’te, teknolojiye hızla yol alındı

SAP’nin Türkiye pazarına girmesiyle başlayan ve son on yılda gelenekselleşen SAP Forum, bu yıl 8 Nisan’da, Swissôtel’de, yaklaşık 3 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

IstanbulSAP’nin 33 yıllık uluslararası deneyimi, dünya çapında 32 bini aşkın çalışan ve bin 500’ün üzerindeki iş ortağıyla ortaya koyduğu performans ve müşterilerinin duyduğu güvenin sergilendiği büyük buluşmada bu yıl yaklaşık üç bin beşyüz kişi bir araya geldi.

Teması “deneyim, performans, güven” olan SAP Forum 2005’te, toplam dokuz salonda teknik ve uygulamaya dönük çeşitli düzeylerdeki 54 paralel sunum gerçekleştirildi. SAP Forum 2005’te, salonlar ürün ve uygulamaya göre bölümlendi. Bu sayede ziyaretçiler, ilgilendikleri ürün ya da uygulamayla ilgili başarı öyküleri, teknik sunumları ve canlı kullanım örneklerini aynı salonda izleme fırsatı buldu.

mySAP CRM, SAP NetWeaver, Technology, KOBİ, mySAP SCM, mySAP ERP ve Sektörel Çözümler salonlarında, farklı sektör ve ölçeklerdeki şirketlere yönelik çözümlerin sağladığı somut yararlar anlatıldı. Öte yandan, SAP Forum 2005 kapsamında başarı öykülerine ayrılan iki salonda ise, pazarlarında SAP ile fark yaratan işletmeler de, başarı öykülerini ilk ağızdan anlattı.

Küresel rekabet, Formula 1 kadar hızlı…
SAP Forum 2005’te, Formula 1 yarışlarının hız, zeka, strateji ve takım oyunu gerektiren koşullarıyla, günümüz küresel rekabet ortamının koşulları bağdaştırılarak işlendi. Formula 1’de, Team McLaren Mercedes’e resmi sponsor olarak destek veren SAP’nin, büyük buluşmasında, “bu pistte ben de varım” diyen profesyoneller bir araya geldi.

Akbank’ın katkılarıyla gerçekleşen SAP Forum 2005’i, şirket sahipleri ve yöneticilerinin yanı sıra, insan kaynakları, finans, satın alma, satış, pazarlama, bilgi işlem yöneticileri ve medya mensuplarından oluşan yaklaşık 3 bin 500 kişi izledi. SAP Forum 2005’i ana sponsorları ise, Canon, Elsys ve Hürriyet e-yaşam oldu.