SAP NetWeaver Özel Ekspertiz Programı

İstanbulÖzel Ekspertiz İş Ortağı – SAP Netweaver ™

İş Ortaklarımızın farklı SAP çözümleri ve dikey sektörler özelinde uzmanlaşmasını hedefleyen Özel Ekspertiz İş Ortağı (SEP)* programı, Türkiye’de ilk olarak SAP NetWeaver™ bileşenleri için başlatıldı

SAP NetWeaver™ Özel Ekspertiz İş Ortağı

Bu program, SAP NetWeaver platformuna -SAP’nin pazara sunduğu teknolojik altyapı olarak- yatırım yapan ve bu teknolojileri en verimli şekilde uygulama yetisine sahip iş ortakları oluşturmayı hedefliyor.

Özel Ekspertiz İş Ortakları, SAP NetWeaver platformundaki teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak üzere SAP tarafından desteklenir.

SAP’nin sağladığı uygulama teknolojisi, iş ortaklarımızın uzmanlığıyla birleşerek, işletmelerin verimliliğini artıracak özel çözümler ve bu çözümlere etkin destek kombinasyonunu sunacak. Özel Ekspertiz İş Ortağı (SEP)* programına dahil olarak SAP NetWeaver platformunda uzmanlaşan iş ortaklarımız, uzmanlaştıkları alanda hızlı uygulama yapmayı; sonuç garantili ve şirketlerin yatırımlarının karşılığını güvenli bir şekilde alabilecekleri projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. Programa katılan iş ortaklarımızın gerçekleştirdikleri Netweaver™ projelerinde yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik hedefleri de bulunuyor

SAP NetWeaver Özel Ekspertiz İş Ortakları 3 alt kategoride toplanıyor:

Bilgi Entegrasyonu – Analitikler (BW & SEM-BPS)
Kullanıcı Entegrasyonu (EP & SAP Mobil Teknolojileri)
Süreç Entegrasyonu (XI & WAS)

SAP NetWeaver Özel Ekspertiz İş Ortağı (SEP) programına alt kategoriler bazında katılan iş ortaklarımız

Bilgi Entegrasyonu – Analitikler (BW & SEM-BPS): Bimsa, EBİ, Koç Sistem, SBS, T-Systems
Kullanıcı Entegrasyonu (EP & SAP Mobil Teknolojileri): Bimsa, Elsys, Koç Sistem
Süreç Entegrasyonu (XI & WAS): Elsys, T-Systems

Program dahilinde Netwaver™ platformuna önemli ölçüde yatırım yaparak bizi destekleyen tüm iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyor, müşterilerimize daha etkin ve verimli çözümler sunmak üzere çalışmalarında başarılar diliyoruz.

SAP TR
İş Ortakları Yöneticisi Yasemin Hoşder

**
SAP NetWeaver
Daha Düşük Toplam Satınalma Maliyeti için Kapsamlı bir Entegrasyon ve Uygulama Platformu

SAP NetWeaver, SAP çözümlerinin mevcut uygulamalarla entegrasyonunu sağlayarak çoklu sistemlerde sıkışmış verileri uyumlu hale getirir; mevcut rakipler arasındaki en iyi iş zekası, bilgi yönetimi ve ana veri yönetimi metodları ile firmalara operasyon ve rekabet avantajı sunar.

SAP NetWeaver, mySAP Business Suite ve SAP xApps çözümlerinin temelidir. SAP NetWeaver ile kurumsal uygulamaların gücüyle Web servislerinin ve açık teknolojilerin esnekliğini birleştiren hizmet temelli iş çözümleri (Enterprise Services Architecture), değişen iş modellerine adaptasyonu hızlandırır.