SAP Türkiye, Kullanıcı Entegrasyonu adlı etkinliğin ardından üçüncü NetWeaver etkinliğini Süreç Entegrasyonu adı ile gerçekleştirdi.

Üçlemede Final: “Süreç Entegrasyonu”

IstanbulSAP Türkiye’nin iş ortakları HP Türkiye, T-Systems ve Elsys ile beraber gerçekleştirdiği ve değişik sektörlerden şirket yetkililerin katıldığı etkinlikte, süreç akışlarında platformlar arası entegrasyon, bağımsız iş akışı ve süreçsel değişimlerin modellenmesi konuları ele alındı.

Dünyanın en büyük kurumsal yazılım firmalarından SAP, mevcut ve potansiyel SAP müşterilerine yönelik hazırlanan “NetWeaver Üçlemesi” toplantılarının finalini, Süreç Entegrasyonu adı ile 01 Aralık 2005 Perşembe günü Swissotel’de düzenledi. Bu etkinlikte SAP Türkiye ve iş ortakları, süreç entegrasyonunun SAP NetWeaver uygulama platformu ile nasıl sağlanacağını anlattı.

SAP’nin iş ortaklarından HP Türkiye, T-Systems ve Elsys’in yaptığı sunumlarda, süreç entegrasyonu sürecinde işletmelerin dikkat etmeleri ve üzerinde durmaları gereken konular gündeme getirildi.

Süreç Entegrasyonu toplantısında, işletmelerin iş süreçlerinde platformlar arası entegrasyonu nasıl sağlayacağı anlatıldı. Bu ana başlık altında, platform bağımsız iş akışı ve süreç yönetimi, endüstri standartlarını destekleyerek kurumlararası entegrasyon, platform bağımsız süreçlerin ve değişimlerin modellenmesi, iş akışlarının izlenebilirliği üzerinde duruldu. Süreç Entegrasyonu, SAP ve iş ortaklarından HP, Elsys ve T-Systems tarafından yapılan sunumlarla tanıtıldı.

SAP’nin yeni uygulama platformu NetWeaver’ın kullanıcılarından biri olan HP, NetWeawver uygulama platformu ile yaşadığı deneyimleri anlattı. HP’nin iş süreçlerinde ve platformlararası entegrasyonlarında NetWeaver uygulama platformunu nasıl kullandığı, NetWeaver’in getirdiği yenilik ve farklılıklar üzerinde duruldu.

SAP düzenlediği bu etkinliklerle, SAP NetWeaver platformuna yatırım yapan ve bu teknolojileri en verimli şekilde kullanmaya çalışan işletmelere yardımcı olmayı ve iş ortaklarını müşterilerle buluşturmayı hedefliyor.