Uluslararası proje tecrübeleriyle Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Elsys, SAP yetkili satıcısı oldu.

Her boyutta işletmenin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üreterek alanında uzman danışmanlık kadrosu ile Türkiye içinde ve Türkiye dışında pek çok kuruluşa hizmet veren, SAP Servis ve SAP NetWeaver Özel Ekspertiz iş ortağı olan Elsys, SAP ile iş ortaklığını stratejik boyuta taşıyor…

IstanbulDünyanın önde gelen kurumsal iş yazılımı firmalarından SAP, iş akışını düzenlediği pek çok uluslararası firmanın yanı sıra, orta ölçekli işletmelere de hazır çözümler sağlıyor. Farklı sektörlerdeki SAP müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere SAP iş ortaklarıyla birlikte geliştirilen iş çözümleri, firmalara kendi sektörleriyle ilgili en ileri iş akışı çözümlerini sunuyor. Kurumsal iş çözümlerinin yüzde 65’i orta ölçekli işletmeler tarafından kullanılan SAP, Elsys ile birlikte, farklı sektörler için hazırlanmış çözümleri firmalara sunuyor.

Alanında uzmanlaşmış bir teknoloji şirketi olan Elsys, Süreç Analiz ve Tasarımı, Proje Yönetimi, Proje Kalite Güvencesi, SAP Uygulama ve Altyapı Danışmanlığı ve Mobil Çözüm Uygulamalarında danışmanlık ve anahtar teslim projelendirme hizmeti vermekte, uluslararası iş ortaklıklarıyla hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Elsys, SAP uygulamalarındaki uzmanlığı, güçlü danışmanlık altyapısı ve dünya çapında gerçekleştirdiği önemli proje referansları ile pek çok sektör ve uygulama alanını kapsayacak Elsys Express hazır uygulama çözümlerini orta ölçekli işletmelerin hizmetine sunmaktadır.