RWD Infopak SAP İle Türkiye’de

RWD Infopak eğitim çözümleri SAP projelerinin maliyetini azaltıp verimliliğini artırıyor. SAP Türkiye’nin sunduğu RWD Infopak çözümü, SAP projelerinin daha hızlı hayata geçmesini ve son kullanıcıların daha kısa sürede SAP çözümlerini kullanabilmelerini sağlayacak.

IstanbulDünyanın en büyük yazılım firmalarından SAP, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak son kullanıcı eğitimlerinde RWD Infopak eğitim çözümünü müşterilerine sunuyor. Son kullanıcı eğitimleri ve dokümantasyonu SAP uygulamalarının başarısı için hayati önem taşıyor. Eğitim dokümanları, RWD Infopak sayesinde dört kat daha hızlı hazırlanarak zaman kazandırıyor. Böylece SAP uygulamaları şirketlere daha kısa sürede entegre ediliyor. RWD Infopak ile çalışan performansı, veri güvenilirliği artarken; eğitim masrafları ve projenin entegrasyon süresi de azalıyor.

Rekabet avantajı sağlamak ve uzun yıllar sürecek geri dönüşler elde etmek için firmaların, SAP sistemlerindeki tüm potansiyeli kullanmaları gerekiyor. RWD InfoPak, performans destek materyallerini oluşturma, düzenleme ve dağıtma sürecini otomatikleştiren, sürekli ve anında öğrenme imkanı veriyor. RWD Infopak maliyetleri azaltmanın yanı sıra tutarlı, güvenilir ve yüksek kaliteli dokümanlar üretiyor; güncel bilginin dağıtımını kolaylaştırıyor; sürekli ve anında öğrenme fırsatı sağlıyor.

RWD Infopak, son kullanıcılar için performans destek materyalleri oluşturma, düzenleme ve dağıtma sürecini otomatikleştiren bir araç. RWD Infopak; “Publisher, Glossary, Web Architect, Help Launchpad” şeklinde sıralanan dört ana öğeden oluşuyor. RWD InfoPak Publisher, SAP işlemlerini kaydederek otomatik olarak profesyonel dokümantasyon oluşturulmasını sağlıyor. Kolaylıkla son kullanıcı eğitimi, performans desteği, dokümantasyon ve test notları için basılı ya da çevrimiçi materyaller oluşturuyor. RWD InfoPak Glossary, RWD InfoPak Publisher kullanılarak oluşturulmuş süreç dokümantasyonuna yönelik terimleri ve tanımları korumak için etkili bir yöntem sunuyor. RWD InfoPak Glossary, alan adları ve bunların tanımlarını içeren ve dokümantasyonun tümüyle otomatik olarak eş zamanlı hale getirildiği bir veritabanı. Terimlerin tümünü tek bir havuzda tutarak kullanıcının ilgili dokümantasyonu hızlı ve doğru şekilde öğrenmesini sağlıyor.

RWD InfoPak Web Architect, özelleştirilebilir web siteleri oluşturan ve dokümantasyon projelerini izleyen müşteri tabanlı bir uygulama. Proje eğitim yöneticisi, otomatik içerik aktarma, sürükle ve bırak özelliklerini kullanarak, RWD InfoPak Publisher ya da diğer herhangi bir uygulama yoluyla üretildiğine bakılmaksızın her türlü Web içeriğinin çoklu görünümünü oluşturuyor. RWD InfoPak Help Launchpad, RWD InfoPak dokümantasyonunuzdan SAP yardım sistemine giden bir bağlantı oluşturuyor. Help Launchpad kuruluyken, kullanıcılar mySAP.com işlemleri içerisinden, bir sayfayı aramak için ayrı bir masaüstü simgesine ya da bağlantıya tıklamadan istedikleri yardıma doğrudan ulaşabiliyorlar.