AGS Roadshow İstanbul – SAP’den aktif global destek

IstanbulSAP uygulamaları kullanan Türkiye’deki kuruluşların global ölçekte servis desteği alabilmesini sağlayan Aktif Global Destek çözümü, İstanbul’da tanıtıldı.

Dünyanın önde gelen yazılım firmalarından SAP, şirketlere ve iş ortaklarına sağladığı yeni destek hizmetlerini tanıttığı uluslararası etkinliğinin Türkiye ayağını, 19 Ekim 2006 Perşembe günü İstanbul Swissotel’de gerçekleştirdi. SAP’nin müşteri ve iş ortaklarının bir araya geldiği toplantıda, SAP müşterilerinin global destek hizmetlerinden nasıl faydalanacakları ile ilgili bilgi verildi.

SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker tarafından açılışı yapılan Aktif Global Destek (AGS) etkinliğinde, AGS Direktörü CE&SEME Peter Matzer ve ARKAS Holding Bilgi Teknolojileri Uzmanı Yılmaz Ertek birer sunum yaptılar. SAP müşterisi olarak ARKAS Holding tarafından yapılan sunumda, SAP müşterisinin global destekten nasıl faydalanacağı ve bu hizmetin ne gibi avantajlar getireceği konusunda önemli bilgiler aktarıldı. SAP AGS Direktörü Peter Matzer ise gerçekleştirdiği sunumda, SAP global destek hizmetinin dayandığı noktalar ve ilkeler hakkında bilgi verirken, SAP’nin yeni destek hizmetlerini açıkladı. Ayrıca, toplantıda Aktif Global Destek hizmetinin, SAP uygulama ve çözümlerinin optimize edilmesinde ve toplam sahip olma maliyetinin azaltılmasında şirketlere sağladığı avantajlar da aktarıldı.

SAP Destek Merkezi projesi Arkas Basari Hikayesi dokümanı icin tıklayınız.

SAP Uygulamaları İçin Destek Merkezi Yönetimi- SAP Solution Manager Çözümü dokümanı için tıklayınız.