İstihdam Amaçlı Eğitim Projesi

Istanbulİşletmeler, günümüz rekabet koşullarında ayakta kalabilmek ve hedeflerine ulaşabilmek için yazılım çözümlerini, iş süreçlerine entegre ediyorlar. Bu yöndeki mevcut projelerin giderek artması aynı zamanda bu alandaki uzman danışman ihtiyacını da ortaya çıkarıyor. SAP, iş ortakları ile birlikte, SAP ekosisteminin ihtiyaç duyduğu danışman açığını kapatmak amacıyla, bugüne kadar SAP danışmanı yetiştirmek üzere düzenlediği sertifika eğitimlerini, bir adım daha ileriye taşıyarak, “İstihdam İmkanlı Eğitim” projesini başlattı.

İstihdam İmkanlı Eğitim’lere hem yeni bir meslek edinmek isteyen üniversite mezunları hem de kariyerinde ilerlemek ve değişiklik yapmak isteyen profesyoneller katılabilirler. SAP Türkiye, Yenibiriş ve Bilimer Bilişim Akademisi iş birliğinde gerçekleştirilen bu projeyle bir yandan müşterilerin kaynak ihtiyaçlarına çözüm getirirken, aynı zamanda çalışanların uzmanlık alanlarını genişleterek daha kuvvetli bir profil kazanmalarını sağlamak amaçlanıyor.

Bu eğitimler iş hayatına yeni başlayacakların, SAP bilgi ve becerileri kazanarak, iş hayatına daha yüksek bir noktadan başlamalarını ve daha hızlı ilerlemelerini sağlayacaktır. Kariyerinde değişiklik yapmak isteyenlerin nitelikleri arasına “Sertifikalı SAP Danışmanı” ünvanını katmaları, onlara yeni bir kariyer fırsatı yaratacaktır. SAP uygulamaları kullanan firmalarda çalışanların, SAP konusunda ölçülebilir bir yetkinlik edinmeleri ise, kendi kurumları içindeki pozisyonlarını ve önemlerini artıracaktır.