Resman SAP’yi tercih etti

1957’de kurulan ve 1992’den bu yana Samsun Organize Sanayi Bölgesi’nden Türkiye’ye cam, PVC ve alüminyum üretimi yapan Resman, Elsys iş birliğiyle, üretimden dağıtıma, insan kaynaklarından finansa tüm iş süreçleri SAP ile kontrol etme kararı aldı. Üretimde her zaman en yeni teknolojileri kullanan Resman, iş süreçlerinde devreye alacağı SAP ile verimliliğini artırmayı hedefliyor.

IstanbulResman sahip olduğu Lisec marka cam kesme ve Isıcam üretim hatları, Z. Bavelloni marka cam işleme makineleri, Elumatec marka alüminyum ve PVC konfeksiyon makineleri ve Greiner marka kalıpları ile müşteri memnuniyeti ve güvenini gerçek sermaye sayarak kaliteden ödün vermeden, “Mükemmelin İzinde” sloganıyla faaliyet gösteriyor.

Bölgesinde ilk defa dünya standartlarına uygun PVC profil üretimini gerçekleştiren Resman, aynı zamanda bölgede ilk SAP projesine başlayan şirket olma özelliği ile farklılaşıyor. Elsys danışmanlığında, SAP sistemi üzerinde iş süreçlerinin yapılandırılmasına yönelik proje, Nisan 2007 itibariyle başladı.