Betek’te SAP Projeleri Devam Ediyor

Türk boya sektöründe elde ettiği “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği ve Filli Boya markasıyla kısa sürede yüksek bilinirlik sağlayan, boya sektörünün en güçlü firması Betek AŞ.; SAP İleri Planlama ve Optimizasyon uygulamasını tercih etti…

IstanbulBetek A.Ş.’te başlayan SAP APO projesinin çözüm ortağı olarak Arete Danışmanlık yer alıyor. Arete’nin SCM uygulamalarında oldukça deneyimli olan danışmanlık kadrosu ile gerçekleştirilen Betek SAP İleri Planlama ve Optimizasyon projesinin Ocak 2008’de tamamlanması hedefleniyor.

Bu proje kapsamında Talep Planlama (DP), Üretim Planlaması/Detaylı Çizelgeleme (PP/DS), Nakliye ve Dağıtım Planlaması (TP/VS) modüllerinin devreye alınması planlanıyor. SAP’nin İleri Planlama ve Optimizasyon (APO) çözümü ile birlikte, Betek A.Ş., dinamik müşteri talepleri karşısında esnek ve hızlı hareket edebilecek. Bu proje sonunda hizmetlerini daha ileri seviyeye taşımayı hedefleyen Betek A.Ş., bayileri ve dağıtım kanalları ile tek bir vücut halinde ve ortak hedefler doğrultusunda ilerleyebilecek. Ayrıca tüm tedarik zincirinin planlaması ve optimizasyonu sağlanacak.