ERP Uygulamaları CeBIT’de

İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia’da, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümünün işletmelere sağladığı avantajlar hakkında bilgi verilecek. ERP oturumu, 3 Ekim 2007 Perşembe günü saat 12.15 – 13.15 arasında Interexpo Salonu’nda yapılacak.

IstanbulKurumsal Kaynak Planlama oturumunda İntema, SADAL ve Girişim Pazarlama; Eczacıbaşı Bilişim’in çözüm ortağı olarak gerçekleştirdiği SAP ERP projelerinin kendilerine sağladığı avantajları aktaracak. SAP Türkiye Satış Destek Yöneticisi Uğur Candan’ın konuşmacı olarak yer alacağı oturumda, İntema Bilgi Sistemleri Yöneticisi Oğuz Türkkorkmaz, Girişim Pazarlama Mali İşler Müdürü İsmail Özgür, SADAL Tarım Mali İşler Müdürü Ümit Baştüfek, Eczacıbaşı Bilişim Proje Yöneticisi – Kurumsal Kaynak Planlama Saadet Ark da projelerle ilgili bilgi verecek.

Günümüzde artan rekabetten avantajlı çıkmak isteyen tüm kurumlar, rakiplerin önüne geçmenin artık tam entegre çalışan, planlamadan satışa, sevkiyattan maliyete kadar her akışın kontrol edilebildiği iyi bir bilgi altyapısından geçtiğini biliyorlar. Her noktada kaynakları en etkin biçimde izlemeye ve kullanmaya olanak tanıyan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)’nın önemi hergeçen gün daha artıyor ve bu çözüm dikkat çekiyor.