CSA Holding Verimliliği SAP İle Yakalayacak

Tekstil, demir-çelik, tarım gibi birçok sektörde faaliyet gösteren Cafer Sadık Abalıoğlu Holding (CSA), SAP İnsan Kaynakları (HR) çözümünü kullanmaya karar verdi.

IstanbulGünümüzün bilgiye dayanan ekonomisinde sürekli gelişime inanan CSA Holding’in SAP İnsan Kaynakları projesinde çözüm ortağı olarak Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) yer alacak. Bu projeyle CSA Holding, bin 550 çalışanının süreçlerini ve bilgilerini, iş süreçlerine ve çalışma stratejisine dahil edebilecek. Ayrıca, CSA Holding’e bağlı olan grup şirketlerinde İnsan Kaynakları standartları belirlenecek. Bu standartlar ışığında SAP HR Bordro, Personel İdaresi, Zaman Yönetimi, Organizasyon Yönetimi, Performans Yönetimi, Başvuru Yönetimi, Eğitim Yönetimi ve Kariyer Yönetimi Sistemleri oluşturularak SAP üzerinde takip edilecek.

SAP İnsan Kaynakları çözümü sayesinde; CSA Holding çalışanları, süreçleri ve bilgiyi birleştirerek verimliliği artıracak. Dolayısıyla çalışanlar, işlerini kurum hedeflerini ve stratejilerini gözeterek daha verimli, etkili bir biçimde yürütecekler. Çalışanlar, yöneticiler ve kurum birimleri arasında ağ oluşturarak, iletişim ve veri paylaşımı yoluyla ilişkileri güçlendirecekler. Bunların yanı sıra HR kararları gerçek zamanlı bilgilere dayanarak daha çabuk analiz edilebilecek ve çalışanların yaşam döngülerinin her aşaması desteklenebilecek. Standartlaştırılmış raporlara ve yasal raporlama özelliklerine daha rahat ulaşılabilecek.