MANAGED FAX SERVICE ARTIK TÜRKİYE‘DE

SAP üzerinden doküman gönderirken BT maliyetlerinizi sürekli düşürün. SAP için Retarus Faxolution, dünyadaki ilk SAP sertifikalı Alman ileti sistemi uzmanı Retarus’a ait Managed Fax Service, artık Türkiye’de.

IstanbulRetarus’un faks çözümü ile faks sunucusu olmadan, bununla şirketler satınalma siparişleri, irsaliyeleri elektronik kanban çağrıları ve sipariş teyitlerini hızlı ve hukuka uygun olarak doğrudan SAP içinden gönderebilir. Zaman kaybı olmadan, şeffaf maliyetlerle ve en yüksek işlem güvenliği ile. Yoğun masraflı faks sunucusuna artık gerek yok, faaliyet prosesleri optimize edeblilr ve işletim masrafları sürekli olarak düşerebilirsiniz.

“Roland Augustin, Uluslararası Faaliyet Başkan Yardımcısı”

Zaman ve maliyet tasarrufu – dünya çapında ilk SAP sertifikalı faks hizmeti: Faxolution for SAP®
Retarus Faxolution for SAP ile şirketler SAP içindeki tüm ticari belgelerin hepsini doğrudan ve faks sunucusu olmadan gönderebilecek durumdadır. Sadece iki günde Managed Fax Service içeren SAP altyapılarını SAP sistemlerine gerçekten girmeden bağlıyoruz! Retarus Faxolution for SAP; HONDA, B/S/H Bosch Siemens Hausgeräte, Linde, Sigma Aldrich, TDS ve Wabco gibi lider, uluslararası çalışan şirketlerin kullanarak iş akışlarını optimize ettiği ve belge göndermede bu sayede işlem maliyetini minimuma indirdiği, işlem güvenliği olan bir çözümdür.

SAP Onay Mühürü “Unicode-ready”

Retarus Faxolution for SAP, SAP tarafından “UNICODE ready” onay mühürü ile sertifikalandırılan dünya çapında bir Fax as a Service çözümüdür. Şirketler tekliflerini, sipariş teyitlerini ve teslimat ihbarlarını farklı karakter kümeleri ile doğrudan SAP içinden gönderebilir, alabilir ve şirketler ve ülkeler arası faaliyet proseslerine entegre olabilir. Dokümanlar, güvenli internet bağlantılarıyla doğrudan bizim SaaS (Software as a Service) altyapımıza yönlendirilir ve buradan telefaks olarak gönderilir. Retarus ile faks gönderiminin birlikte getirdiği tüm avantajlar ile: kapasite darboğazları olmaz, işlemler uzun sürmez ve gönderim dokümantasyonu şeffaf olur.

Akıllı NeverBusy teknolojisi ile yüzde 99,9 teslim oranı

Gönderim sırasında kapasite darboğazı olmaz, işlemler uzun sürmez ve her zaman tüm işlemlerden alınabilen dokümantasyon. SAP sistemlerinden belgelerin toplu üretilmesinde zaman aralığı tarafından kontrol edilen belge üretimi nedeniyle, çok sık olarak alıcı tarafında kapasite darboğazları bununla birlikte gelir. Normal durumda birden çok belge alıcı faks numarasına dağıtılır ve tüm belgelerin paralel teslim edilmesine çalışılır. Alıcının faks hattı başka telefakslarla bloke olduğu için bunu gerçekleştirmek mümkün degil. Retarus tarafından geliştirilen NeverBusy teknolojisiyle bu sorunlar ortadan kalkar ve tüm belgeler temiz, zamanında, hatasız ve yüzde 99,9’a kadar bir teslim oranıyla teslim edilir.

Doğrudan SAP iş akışına faks alımı

Retarus faks altyapısı faks alımı için de kullanılabilir. Alınan dokümanlar tanımlı SAP kullanıcısına dolaysız aktarılır veya anında doğrudan otomatikleştirilmiş iş akışlarına bağlanır. Bu sayede dahili çalıştırma süreleri gözle görülür biçimde kısaltılır.

EAS Portalı ile en yüksek proses şeffaflığı

Merkezi yönetim platformu olarak Retarus Enterprise Administration Services Portal (EAS) en yüksek düzeyde proses şeffaflığı ve tüm faks temelli SAP iletişim prosesleri aracılığıyla kontrolü sağlar. Şirketler ayrıntılı, günlük olarak güncellenen gönderim istatistiklerine ve aylık münferit bağlantılarına genel bakıştan faydalanırlar. Yetkili yöneticiler, Fax Live-View sayesinde hangi faks gönderimlerinin o anda sevkiyatta olduğunu izleyebilir ve gerekli olduğunda da görebilir ve iptal edebilir.

Retarus hakkında

1992 yılından itibaren Retarus Managed Services şirketlerin elektronik iletişimi ve faaliyet proseslerinin otomatikleştirilmesi için çalışır. Portföy büyük ve orta ölçekli şirketleri hedeflemekte ve maksimum güvenlik ve en yüksek performans ile faaliyet proseslerinde optimum iletişimi sağlar. Retarus çözümlerini kendi yüksek performanslı veri merkezlerinde Managed Service olarak üretir. Retatus hizmetleri, Allianz, Adidas, Bayer, Continental, Dätwyler, Edeka, Honda, O2, Puma, Revlon, Santander, Sony ve Zeiss gibi her alanda 3000’den fazla uluslararası müşterilere ulaşmaktadır. Retarus Avrupa çapında yaklaşık 185 çalışana sahiptir. Merkezi Münih’tedir.

www.retarus.com