ÖZSÜT ’ÜN ERP’ SI SAP ’DEN

Türkiye genelinde 155 şubesiyle, Tüm Türkiye’ye yayılmış en büyük cafe zincirlerinin başında gelen Özsüt, iş süreçlerini SAP üzerinden takip etme kararı aldı.

IstanbulNavigator danışmanlığında hayata geçirilecek proje kapsamında kurumsal kaynakların daha etkin yönetilmesi sağlanacak. 1937 yılında İzmir’de ilk şubesini açan ve 2010 yılı itibarıyla Türkiye genelinde 155 şubeye ulaşan Özsüt, kurumsal iş süreçlerini Navigator danışmanlığında SAP üzerinden yönetecek. Genişleyen iş hacmiyle birlikte tüm süreçlerin etkin ve entegre tek bir sistem üzerinden takip edilebilir olmasının hedeflendiği proje sonunda iş süreçlerindeki verimliliğin arttırılması için gerekli platform sağlanmış olacak.

Özsüt, proje sonunda satınalma süreçlerinden üretime, satış-dağıtımdan finansa kadar süreçlerde, tüm yönetimsel kararların hızlanmasını sağlayacak bir sistemi devreye almış olacak. Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Navigator’ün danışmanlığını üstlendiği proje sayesinde tüm iş süreçlerini ortak bir sistemde bütünleştirerek, standardizasyona da kavuşulacak.