ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ AR-GE DEPARTMANINI SAP CPROJECTS İLE YÖNETECEK

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ar-Ge departmanının, banyo ve karo ürün ve süreç geliştirme ile teknoloji geliştirme projelerinin yönetimini MBIS danışmanlığında SAP cProjects ile yapmaya karar verdi. Eylül 2010 tarihi itibariyle SAP cProjects uyarlama çalışmalarına başlandı.

IstanbulcProjects kapsamında; proje tanımı, evreleri, denetim listeleri ve görevler tanımlanarak proje yapılanması sağlanacak. Rol tabanlı kaynak yönetimi, görev zaman yönetimi, izleme özellikleri, esnek yetkilendirme kontrolleri, proje planlama işlevleri ve SAP ECC 6.0 entegrasyonu ile son derece geniş bir şekilde proje yönetim ve denetimi gerçekleştirebilecek. Üretimdeki verimlilik, yeni ürün, yeni kullanım alanları, konfor ve ergonomi alanlarında yapılacak her bir projenin evre, kontrol listeleri ve görev yapılanması tasarlanılarak, projenin tüm aşamaları, kontrol listeleri ve görevler SAP ile entegre bir şekilde izlenebiliyor olacak.

cProjects (Collaboration Projects), Web Application server (WAS) üzerinde kurulu, web tabanlı proje yönetimi uygulamasıdır. cProjects, yüksek kalite kontrolü ile çok aşamalı projeleri yönetmek için tasarlanmıştır. Projeler, cProjects ile esnek bir şekilde ve ekip iş birliği içerisinde yönetilebilmektedir.

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, VitrA markalı seramik banyo takımları, banyo mobilyaları, tamamlayıcı ürünler, akrilik banyo küvetleri ve duş sistemleri, Artema markalı armatür ve banyo aksesuarları ve Intema Mutfak markalı mutfak mobilyaları üretmektedir. VitrA ve Artema markaları ile yurtiçinde lider konumunda olan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri yurtdışında VitrA markası ile önemli pazar paylarına sahiptir.