KIRAN HOLDİNG ROTASINI SAP İLE BELİRLEYECEK

Kıran Holding, Arete danışmanlığında başlattığı SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projesiyle, 38 şirketinin iş süreçlerini SAP ile entegre bir yapıda yönetecek.

IstanbulTürkiye’de ve dünyada 50 yılı aşkın geçmişiyle denizcilik sektörünün önde gelen firmalarından Kıran Holding, bünyesinde bulunan şirketlerin kurumsal kaynak planlaması için SAP’yi tercih etti. Arete danışmanlığında başlatılan projeyle, Kıran Holding bünyesindeki 38 şirketin tüm iş süreçlerinin tek çatı altında toplanması ve bütünleşik bir yapıda takip edilmesi hedefleniyor.

Ana faaliyet alanı armatörlük olan Kıran Holding, Arete uzmanlığıyla Mali Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Satış, Satın Alma ve İnsan Kaynaklarını kapsayan geniş bir yelpazede, iş süreçlerini SAP platformuna aktaracak.

Kıran Holding’in yönetimsel ihtiyaçlarını karşılayacak içerik ve formatta raporların alınabileceği, tüm çalışanların doğru ve gerçek zamanlı bilgiye ulaşabileceği ve tüm işleyişe izlenebilirlik ve şeffaflık kazandıracak olan “SAP Kurumsal Kaynak Planlaması” projesinin, 1 Temmuz 2011’de canlı kullanıma geçmesi planlanıyor.