BOYÇELİK, ÜRETİMİNİ ELSYS UZMANLIĞIYLA GÜÇLENDİRDİ

15 yıllık deneyimi, yüksek kalitede hammadde kullanımı, kaliteli üretimi, kusursuz hizmet anlayışı ve 500’e yakın çalışanıyla sektörün tercih edilen markası Boyçelik Metal, üretimini Elsys çözüm ortaklığında SAP ile güçlendirdi. Boyçelik Metal, Boydak Holding bünyesinde yer alan ve çelik boru, çelik tel, yay, karkas üretimi alanında faaliyet gösteriyor.

IstanbulTürkiye’deki geniş iş hacminin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerine ihracat gerçekleştiren Boyçelik Metal, projeyle, makine bazlı üretiminin takibini sağlayarak, iş süreçlerini anlık olarak değerlendiriyor ve kârlılık analizi yapabiliyor. Boyçelik Metal ayrıca, departmanlar arası ilişkilerin sistemli bir yapıda yürütülmesini, makine bazlı üretimin takibinin yapılmasını, iş süreçleri ve personel performansının değerlendirilmesini ve her iş istasyonunun maliyet detaylarının raporlanması sonucu iş süreçlerinde yaşanan kayıpların belirlenmesini sağlıyor.

Boyçelik’in iş süreçlerini hızlandıran proje kapsamında Finans, Maliyet, Kârlılık Analizi, Satış-Dağıtım, Malzeme Yönetimi, Üretim Planlama, Bakım-Onarım, Kalite Kontrol, Doküman Yönetimi, İnsan Kaynakları modülleri ile Elsys Dış Ticaret Çözümü devreye alındı.