DR. F. FRİK İLAÇ A.Ş. ONAY VE SATIŞ SÜREÇLERİNİ MOBİL ORTAMDA İPHONE İLE YÖNETİYOR.

Dr. F. Frik İlaç A.Ş., BTC‘nin danışmanlığında yürütülen proje ile Onay ve Satış Süreçlerini mobil ortamda iPhone platformuna taşıdı. Yaklaşık bir ay gibi kısa bir sürede devreye alınan proje satış sürecinin verimliliğine önemli katkılar sağlarken, bir yandan da satış yönetimine hız ve esneklik kazandırdı. Dr. F. Frik yöneticileri SAP Sisteminde onay bekleyen işlemlere iPhone üzerinden erişerek onay/red işlemlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına kavuşmuş oldular.

IstanbulDr. F. Frik, yöneticilerine hız ve zaman kazandıran Mobil Onay Süreci iPhone uygulamasının hemen ardından, bu kez de saha satış personelinin verimliliğini artırmaya yönelik olarak iPhone ile Mobil Satış Süreci uygulamaları için düğmeye bastı. BTC’nin danışmanlığı ile yürütülen projede Dr. F. Frik satış-dağıtım yönetim ekibi bekleyen siparişleri görebilme, hızlı ve doğru şekilde sipariş girişi yapabilme, ihtiyaç duydukları ürünlerin stok miktarlarını görüntüleme imkanına sahip oldular. Bu uygulamalar aynı zamanda aynı iOS platformunu kullanan iPad üzerinde de sağlıklı çalışılabilir durumdadır.

Dr. F. Frik, bu çalışmanın devamı olarak faturalama süreci için de yine bir iPhone uygulamasını devreye almayı planlamaktadır.