SAP, DÜNYANIN ÖNDE GELEN FİNANSAL HİZMETLER KURUMLARINI LONDRA’DA BİR ARAYA GETİRDİ

İstanbul2011 yılının en heyecan verici finans etkinliklerinden biri olan “Uluslararası SAP Finansal Hizmetler Konferansı” 22-23 Mart 2011 tarihleri arasında Londra’da gerçekleşti. Hızla değişmekte olan finansal hizmetler sektörünü mercek altına alan konferans, bu dinamik pazarda rekabet edebilmek için şirketlere operasyonlarını nasıl daha efektif bir şekilde yönetebilecekleri konusunda rehberlik etti.

Dünyanın dört bir yanından finans profesyonellerini bir araya getiren konferansta SAP uzmanları ve dünyanın önde gelen finans kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, gerçekleştirdikleri sunumlarda pratik yönetim stratejileriyle şirketleri başarılı bir geleceğe hazırlamanın yollarını anlattı ve sektördeki fırsatları işaret eden sıra dışı öngörülere yer verdi. Türkiye’den Akbank’ın Şikayet Yönetimi ile Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ve İşbankası’nın Üst Yönetim Raporlama deneyimlerini paylaştığı “Uluslararası SAP Finansal Hizmetler Konferansı”, Abank, Akbank, Anadolubank, Ergo, Eureko, Halkbankası, İş Bankası, Şekerbank, Ray Sigorta ve Ziraat Bankası gibi önde gelen Türk finans ve sigorta şirketlerinin yöneticileri tarafından da yakından takip edildi.

Aynı zamanda Nationwide, Deutsche Postbank, Bank of Amerika, Nordea, Bank of Ireland, Chartis Insurance, Commonwealth Bank of Australia, Cincinnati, Groupama, HSBC gibi çok sayıda sektör lideri firmanın yöneticileri de sunumları ile konferans sahnesinde yer aldılar. Konuşmacılar arasında SAP Global Finansal Servisler Bölüm Başkanı ve Barclays Eski CIO’su Dominic Trotta; Regensburg Üniversitesi, Bankacılık Inovasyonu Enstitüsü Müdürü ve Avrupa Merkez Bankası’nın eski CIO’su Prof. Dr. Hans Gert Penzel’in de bulunduğu “SAP Finansal Hizmetler Konferansı”nda konuklar finansal hizmetler sektörünü şekillendiren eğilimleri yakından inceleme fırsatı buldular.

“Uluslararası SAP Finansal Hizmetler Konferansı 2011”, bankalar, merkez bankaları ve sigorta sektörü oyuncularına, finansal hizmetler sektörünün yeni fırsatlarını keşfetmek için benzersiz bir fırsat sundu.