SAP, REKABETTE ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAK İSTEYENLERİ “DEĞİŞİME” DAVET EDİYOR

Dünyanın lider kurumsal uygulama yazılımları sağlayıcısı SAP, 4 Mart’ta düzenleyeceği “SAP BusinessObjects Forum 2011” etkinliğiyle iş dünyasına, hızlı ve etkili kararlar alarak rekabette üstünlük sağlamaları için doğru bilgiye nasıl kolayca ulaşacağını gösterecek. Etkinlik, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık ve İş Zekası alanında dünyanın önde gelen uzmanlarından Timo Elliott gibi etkili isimlerin konuşmalarıyla renklenecek. Detaylar için www.degisiminyoluacik.com adresi ziyaret edilebilir.

Istanbul17.02.2011, İstanbul

SAP, “Değişimin Yolu Açık” sloganıyla 4 Mart 2011’de Swissotel The Bosphorus’da düzenleyeceği etkinlikte hızla büyüyen rekabet ortamında başarılı bir değişimin anahtarı olarak gördüğü “bilgiyi doğru yönetmek” ve doğru karar vermeye giden yolu hazırlamak” konularına odaklanacak. 6 salonda, toplam 42 sunumun gerçekleşeceği etkinlik, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık ve sosyal medya ile iş zekasını birleştiren uygulamalardan, düşünce hızında veri analizini 350 kat hızlandırmayı başaran teknolojilere alanında çokça ses getiren Timo Elliott gibi renkli isimlerin konuşmalarıyla da renklenecek.

SAP uzman ve iş ortakları, SAP BusinessObjects Forum 2011’de kurumlara sağlanan esnek, kolay, hızlı raporlama ve analiz araçları; kurumsal risklerin fırsata dönüşümü; esnek bütçe, planlama ve konsolidasyon süreçleriyle karlılık ve maliyet kontrolü ve mobil cihazlar üzerinden raporlama çözümleri hakkındaki tecrübelerini paylaşacak. Bankacılık, perakende, sigorta, enerji ve kamu başta olmak üzere farklı sektörlerden Akbank, Eczacıbaşı, Mercedes, Superonline, Çolakoğlu, A101 ve Tüpraş gibi çok sayıda firmanın başarı hikayelerini birinci ağızdan dinleme imkanı veren etkinlikte katılımcılar, demo alanında SAP ve iş ortaklarının en yeni teknolojilerini yerinde görme ve bu teknolojiler hakkında detaylı bilgiler alma imkanına da sahip olacaklar.

Değişimi, öncülerinden dinleyin: Eyüp Can Sağlık ve Timo Elliott

Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini Eylül 2010’dan itibaren devralan Eyüp Can Sağlık, “SAP BusinessObjects Forum 2011”de büyük bir değişim geçiren Radikal Gazetesi ile medya dünyasına yepyeni bir boyut getirirken karşılaştığı zorlukları, karar alma süreçlerini ve değişimi yönetmeye ait detayları, dinleyicilerle paylaşıyor olacak.

Analitik ve sosyal medyadaki yenilikleri yakından takip eden ve uluslararası konferansların popüler konuşmacılarından biri olan SAP BusinessObjects Stratejik Pazarlama Direktörü Timo Elliott ise iş zekasıprojelerinin kurumsal hayatta ve gündelik yaşantıda nasıl değişiklikler yaratacağını, iş uygulamalarından sosyal medyaya kadar bir çok ilgi çekici kullanım alanından örneklerle paylaşacak

Etkinliğe katılarak kurumsal yazılımlar alanındaki en son yenilikleri öğrenmek için www.sap.com/turkey adresinden online kayıt yaptırmak mümkün.

Etkinlik ile ilgili tüm detaylarla www.degisiminyoluacik.com adresinden ulaşabilirsiniz.