MUSTAFA NEVZAT İLAÇ, BTC’NİN DANIŞMANLIĞINDA TÜRKİYE’DEKİ İLK SAP NETWEAVER 7.3 KURUMSAL PORTAL PROJESİNE BAŞLADI

Istanbulİlaç sektörünün köklü ve öncü firmalarından Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş, BTC’nin danışmanlığı ile yine bir ilke imza atarak kurumsal süreçlerini henüz Ramp-Up aşamasında olan SAP Netweaver 7.3 ‘a taşıma kararı aldı.

Üç ay gibi kısa bir sürede tamamlanması öngörülen SAP Kurumsal Portal Projesi ile, Mustafa Nevzat çalışanları şirket içinde ve dışında günlük işlerini yürütürken ihtiyaç duydukları tüm bilgilere, uygulamalara ve servislere daha etkin ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilecekler. Bunun yanı sıra, şirket içi haberler, etkinlikler, duyurular, aktiviteler, ilanlar, anket uygulamaları için de kurumsal iletişim anlamında zengin bir platform, Mustafa Nevzat çalışanların kullanımına sunulmuş olacak.

Projenin ikinci aşamasında ise Netweaver 7.3’ün sunduğu Business Process Management fonksiyonları sayesinde formlar ve formalara bağlı iş akışlarının oluşturulması sağlanarak, Mustafa Nevzat İlaç’ın SAP ve SAP dışı iş süreçlerinin çok daha etkin bir biçimde yönetilebilmesi hedeflenmektedir.