LİKİT’İN KİMYASI SAP İLE DEĞİŞİYOR

Deterjan, kağıt, gıda ve inşaat sektörlerine; dökme ve ambalajlı kimyasallar alanında bütünleşik çözüm sunan Likit Kimya, Navigator danışmanlığında SAP projesini başlattı. Tüm faaliyetlerin tek bir ERP platformunda yürütmek, süreçlerde standardizasyonu sağlamak ve verimliliği artırmak hedefiyle hayata geçirilecek proje Likit Kimya’nın kurumsal vizyonunu destekleyecek.

İstanbulLikit Kimya’da gerçekleştirilcek projede satış ve dağıtım, malzeme yönetimi, satınalma ve stok yönetimi, üretim planlama, kalite yönetimi, bakım onarım ve tüm finansal süreçlerin entegre olarak çalışabilceği bir ERP ortamını oluşturulacak.

Proje kapsamında ayrıca Likit iş gereksinimlerine özel olarak tedarikçi değerlendirme raporu, telimat performans raporu, müşteri ziyaret raporu gibi çıktıların alınabilmesi sağlanacak.

Siparişten teslimata kadar müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak vizyonuyla faliyetlerini sürdüren Likit Kimya, iş süreçlerini daha az maliyet, daha yüksek kalite, verimlilik ve müşteri memnuniyeti ile yönetebileceği bir hedef yapıyı hayata geçirmiş olacak.