SAP İŞ ALANLARI ETKİNLİK SERİSİ TAMAMLANDI

SAP Türkiye, Nisan ayında İnsan Kaynakları Yönetimi ile başladığı İş Alanları Etkinlikleri serisini Mayıs ayında Tedarik Zinciri Yönetimi ve Haziran ayında Müşteri İlişkileri Yönetimi etkinlikleri ile tamamladı. SAP, üç etkinlikte toplam 52 sunum gerçekleştirdi ve 1000’e yakın katılımcıyı ağırladı.

İstanbul

YETENEK-PERFORMANS-HIZ

SAP, 29 Nisan 2011 Cuma günü Swissotel The Bosphorus’ta düzenlediği SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011 etkinliği ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin insan kaynakları yöneticilerini yetenek ve performans yönetiminden kariyer planlamaya, strateji entegrasyonundan mobil çözümlere kadar pek çok alanda en yeni İK uygulamalarıyla buluşturdu. Zirve, iki paralel salonda 14 sunumla insan kaynakları yöneticilerinin değişen iş dünyasında izlemeleri gereken yeni stratejileri ortaya koydu. Bu yıl Yetenek-Performans-Hız sloganıyla düzenlenen SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011, başta bankacılık, perakende, sigorta, enerji ve kamu olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü kuruluşlarının İK yöneticilerini bir araya getirdi. Etkinliğin açılışını SAP Türkiye Satış Direktörü Haluk Tekin gerçekleştirdi. Zirve’nin açılış konuşmacılarından SAP Güney Avrupa ve Gelişen Pazarlar IK Satış Direktörü Carlos Diaz “Yüksek Performanslı Çalışan, Yetenekli Organizasyon” adlı sunumunda dinleyicilere, değişimle nasıl baş edileceği ve yetenekli organizasyonlarda teknolojinin rolü gibi kritik konuları, uluslararası pazarlardan vereceği örneklerle anlattı.

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK 2011

SAP İş alanı etkinliklerine Mayıs ayında, stratejik üç konu ile devam etti. Mayıs 2011 Çarşamba günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştireceği ”Operasyonel Mükemmellik 2011” etkinliğinde, Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), Tedarikçi İlişkileri Yönetimi (SRM), Ürün Yaşamdöngüsü Yönetimi (PLM) gibi şirketlerin en stratejik süreçlerini oluşturan alanları kapsadı. SAP, Operasyonel Mükemmellik 2011’de şirketlere, ürünlerinin üretim bandından rafa giden yolculuğunu kusursuzca yönetmesi için yeni teknolojileri tanıttı. Açılış sunumunu SAP Türkiye COO’su Uğur Candan’ın yaptığı etkinlikte, üç paralel salonda 28 sunum gerçekleştirilirken yepyeni bakış açıları ile müşteri başarı hikayeleri paylaşıldı.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİNDE OYUNUN YENİ KURALLARI

İş Alanı etkinliklerinin sonuncusu “Müşteri İlişkileri Yönetiminde oyunun Yeni Kuralları: SAP CRM” oldu. SAP, 3 Haziran 2011 Cuma günü The Ritz-Carlton, İstanbul’da düzenlediği etkinlikle, müşteri ilişkileri yönetiminde verimliliği, rekabet üstünlüğünü ve karlılığı üst seviyeye çıkartan yeni nesil hızlı veri-analizi çözümlerini masaya yatırdı. SAP EMEA Bölgesi CRM Satış Direktörü Bernardo Ricca’nın açılışını yaptığı etkinlik, ziyaretçilerini sosyal medya ve mobil iletişimin doğurduğu çok sesli ortamda kurumların müşterileri ile etkileşimini farklılaştırmasına ve daha etkin hale getirmesine olanak tanıyan yeni teknolojik eğilimlerle buluşturdu. Etkinlik ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdiği yenilikler arasında ise müşteri davranışlarını saniyeler içinde analiz edebilen, sosyal medya kanalları üzerinden kampanya ve sadakat yönetimi yürütmeye izin veren yenilikçi Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümleri yer aldı. Müşterisini işin merkezine alan, her büyüklükte ve her sektörden kurum yöneticilerini bir araya getiren SAP, müşteri ilişkileri yönetiminde verimliliği, rekabet üstünlüğünü ve karlılığı üst seviyeye çıkartan yeni nesil hızlı veri-analizi çözümlerini masaya yatırdı.