DETAYSOFT SAP’NİN İŞ ORTAKLARI ARASINDA DÜZENLEDİĞİ YARIŞMADA EN İYİ PERFORMANS ÖDÜLÜ ALDI

IstanbulDetaysoft, SAP’nin global olarak iş ortaklarının farklı alanlardaki performanslarını ölçmeye yönelik düzenlediği SAP İş Ortakları için En İyi Performans Ödülleri 2011 (Best Performance Challenge 2011 for SAP Partners) yarışmasında Gelişmekte Olan Pazarlar (Emerging Markets) bölgesinde birincilik ödülünü kazandı.

Detaysoft, SAP BusinessObjects kategorisinde katıldığı yarışmada, Kasım 2010’dan 30 Haziran 2011 tarihine kadar farklı görevleri tamamlayarak sürdürdüğü eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma sonucunda kendi bölgesinde birincilik ödülü alırken, SAP BusinessObjects ürün sırlamasında da üçüncü sırada yer aldı. 16 farklı ülkeden, 75’ten fazla SAP İş Ortağının yarıştığı platformda, toplam 202 puan alan Detaysoft ekibi, sıralamada Hollanda, İsveç, Danimarka, Yunanistan, İngiltere, Romanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi bir çok ülke ekiplerini geride bıraktı.

Yarışmaya, gerekli aşamaların tamamlanması için şirket içinde bir takım oluşturarak katılan Detaysoft ekibi, farklı görevleri yerine getirmek için demolar ve sunumlar hazırladı çeşitli pazarlama aktiviteleri gerçekleştirdi, Detaysoft, tanıtım, ürün anlatımı ve müşteri başarı hikayeleri videoları hazırladı. Bu aktivitelerin her biri sosyal medya izlenme, uluslararası bir ekipten oluşan juri üyeleri puanlaması ve partner görev içerik ve başarı puanlaması gibi ölçüm kriterleri toplanarak, genel puanlama ve sıralama oluşturuldu.

30 Haziran 2011 tarihinde sonuçlanan yarışmada Detaysoft ekibi başarılı bir şekilde tüm aşamalardan yüksek puan alarak kendi bölgesinde birinci olmuş ve SAP ekosistemindeki başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.