KORHAN PAZARLAMA, İŞ SÜREÇLERİNİ SAP ECC İLE YÖNETECEK

Serafood markası ile onlarca ülkeye Türkiye’nin tadını taşıyan Korhan Pazarlama, Arete danışmanlığında başlatılan SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projesiyle iş süreçlerini SAP üzerinden takip etme kararı aldı.

İstanbulTicari faaliyetine 1984 yılında peynir üretimi ile başlayıp, bugün Türkiye’deki 500 lider ihracatçı arasında yer alan Korhan Pazarlama; gelişen iş ihtiyaçlarının karşılanması için kurumsal iş süreçlerini Arete danışmanlığında SAP üzerinden yönetme kararı aldı. Korhan Pazarlama’nın büyüyen yapısı ile birlikte bu projede tüm süreçleri etkin ve entegre tek bir sistem üzerinden yönetilebilir olacak.

Arete danışmanlığında başlatılan projeyle Korhan Pazarlama bünyesindeki üretim ve satış şirketlerinin tüm iş süreçlerinin tek bir çatı altında, bütünleşik bir yapıda takip edilmesi hedefleniyor. Proje sonunda Mali Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Satış, Satınalma, Üretim, Kalite ve İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetimi SAP ECC platformunda gerçekleşecek.

Korhan Pazarlama’nın yönetimsel ihtiyaçlarını karşılayacak içerik ve formatta raporların alınabileceği, tüm çalışanların doğru ve gerçek zamanlı bilgiye ulaşabileceği ve tüm işleyişe izlenebilirlik ve şeffaflık kazandıracak olan SAP Kurumsal Kaynak Planlaması Projesinin, 1 Nisan 2012’de canlı kullanıma geçmesi planlanıyor.