SAP İŞ ORTAKLARI, PARTNEREDGE 2.0 LANSMANINDA BİR ARAYA GELDİ

İstanbulSAP’nin bugüne kadar Kanal İş Ortakları (VAR) ile yakaladığı sinerjiyi Servis İş Ortaklarını da (SI) çatısı altında alacak şekilde genişleten PartnerEdge 2.0, 25 Kasım 2011 Cuma günü Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirilen “Run Better with Partners” etkinliğinde duyuruldu.

SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker tarafından açılışı yapılan toplantıda hazır bulunan 29 SAP iş ortağından 43 katılımcı; PartnerEdge Program Direktörü Dmitri Panin’den PartnerEdge ve Validated Expertise konularında detaylı bilgi aldı. PartnerEdge ile birlikte gelen Validated Expertise, Servis İş Ortakları’na tecrübe ve yetkinliklerini tescil etme olanağı sunuyor. 2012’nin ilk çeyreğinde hayata geçirilmesi planlanan bu uygulamada, implementasyon yapan ve daha sonra danışmanlık hizmeti veren SAP iş ortakları, endüstri ve çözüm tecrübelerini ve yetkinliklerini SAP’ye tescil ettiriyor. Böylece SAP müşterileri, kendilerine en uygun olan kaliteli hizmeti ve en doğru iş ortağını SAP web sayfalarında yayınlanan listelerden kolayca öğrenebiliyor.

Run Better with Partners etkinliğinin ikinci bölümünde Mustafa Nevzat SAP Netweaver Projesi ile “İş Ortağı ile gerçekleştirilen Yeni İş Çözümünün Uygulanması” kategorisinde ödül kazanan SAP iş ortağı BTC’ye SAP Türkiye Satış Direktörü Mehmet Emrali tarafından 2011 yılı SAP Kalite Ödülü verildi. İş Ortakları Yöneticisi Ömer Artuk ile gerçekleştirilen soru cevap kısmının sonrasında etkinlik kokteyl ile tamamlandı.