SAP EDUCATION, IDC MARKETSCAPE RAPORUNDA IT EĞİTİMİNDE LİDER OLARAK KONUMLANDIRILDI

WalldorfSAP, global pazar araştırma şirketi IDC tarafından IT eğitiminde MarketScape lideri olarak konumlandırıldı. Elde ettiği hızlı başarıların yanı sıra, yeni yazılımlarla birlikte bu yazılımların eğitimini de vermesi ve yeni teknolojileri ilk defa deneyen müşterilerine destek olması, SAP’nin IDC MarketScape lideri olarak belirlenmesinde önemli rol oynadı.

IDC tarafından yayınlanan “IDC MarketScape: Dünya Genelinde IT Eğitimi ve Öğretimi 2012 Satıcı Analizi” raporuna göre, SAP’nin yeni yazılımlarda beta test aşamasından itibaren eğitimleri başlatması, hem eğitimin denenmesi hem de SAP ekosistemi ve ilk kullanıcılara yeni yazılımı başarılı biçimde uygulamaları için en iyi imkanı sunuyor. Proje yaşam döngüsüne göre ayarlanmış büyük ve çok çeşitli eğitim hizmetleri, raporda SAP’nin en güçlü olduğu alanlar arasında gösteriliyor.

Geleneksel sınıf içi eğitim, e-öğretim ve e-Akademi çalışmalarıyla birlikte SAP Education organizasyonu, her yıl 300 binin üzerinde kişiye IT eğitimi veriyor. Müşteriler tarafından inovasyonun benimsenmesini destekleyen SAP’nin şimdiye kadar en başarılı olan erken ürün eğitimi kurslarından birini de SAP HANA platformu için hazırlanan eğitim oluşturuyor. Ölçeklenebilir, uygun maliyetli ve esnek tekliflerle hizmet veren SAP Education, ürünlerin yaşam döngüsü boyunca eğitimin kesilmemesi için içerikleri online olarak öğretilebilir nitelikte hazırlamaya özen gösteriyor.

SAP Education Türkiye organizasyonunun size ve firmanıza nasıl destek olabileceğini öğrenmek isterseniz, bizimle iletişime geçiniz.

SAP Education Türkiye

SAP TR Eğitim Departmanı

+90 (0) 216 633 03 42

education.turkey@sap.com