SAP TÜRKİYE, SYBASE CTO’SU IRFAN KHAN’I AĞIRLIYOR

İstanbul“İşte O An” söylemiyle 16 Mart 2012 Cuma günü gerçekleşecek olan SAP Analytics & Innovation Forum 2012 etkinliği, Sybase Kıdemli Başkan Yardımcısı Irfan Khan ve SAP BusinessObjects Stratejik Pazarlama Direktörü Timo Elliott tarafından açılacak. Bir SAP şirketi olan Sybase ve SAP iş ortakları tarafından iş analitiği, iş zekası, bellek içi teknolojiler, veritabanı, mobilite gibi inovasyon odaklı teknolojilerin konuşulacağı etkinlik SAP Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Daniel Holz’un katılımıyla gerçekleşecek.

Mobil teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Sybase Kıdemli Başkan Yardımcısı Irfan Khan; katılımcılara kurumsal mobilite, veritabanı teknolojileri, büyük veri ve gerçek zamanlı veri yönetimi gibi IT vizyonu ve SAP’nin Sybase’i satın alması ile entegrasyonu konularını kapsayan bir konuşma yapacak.

Sybase ekibine 1992 yılında katılan Irfan Khan, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CTO olarak tüm Sybase iş birimlerindeki teknoloji ofislerini yönetiyor. Sybase tarafından gerçekleştirilen inovasyon ve ürün geliştirmenin pazar ihtiyaçlarına ve müşteri taleplerine uygun biçimde yanıt vermesini sağlayan Khan, dünyanın dört bir yanındaki teknik satış organizasyonunun mimari ve teknoloji yönelimini belirlemenin sorumluluğunu taşıyor.

InfoWorld tarafından 2010 yılında en iyi 25 CTO arasında gösterilen Khan, Cloud Expo Uluslararası Danışmanlık Kurulu’na tayin edildi. Lisans eğitimini Bilgisayar Bilimi üzerine alan Khan, İngiltere’de Londra Üniversitesi King College’da İleri Düzey Bilgisayar Bilimi’nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü.