ZORLU ENERJİ GRUBU, BTC DANIŞMANLIĞINDA SAP NETWEAVER PORTAL’I GÜNCELLEYEREK İLETİŞİM HIZINI DAHA DA ARTIRDI

İstanbulZorlu Enerji Grubu, iş süreçlerinin ve çalışan sayısının artmasıyla birlikte, iletişim araçlarını daha etkili ve verimli hale getirmek için BTC danışmanlığında yeni bir projeyi devreye aldı. Yürütülen proje ile Zorlu Enerji SAP NetWeaver İletişim Portalı’nın tasarım ve kurgusu “Değişime Hazır mısınız?” sloganıyla yeniledi.

Zorlu Enerji Grubu, çalışanlar arasındaki iletişimi geliştirmek amacıyla 2009 yılında BTC’nin danışmanlığında yürütülen proje ile SAP NetWeaver Portal’ı kullanmaya başlamıştı. Portalde bilgi paylaşımının ve çalışanlar arasındaki işbirliğinin daha da artırılması için 2012 yılında arayüz analizleri ve uygulama güncellemeleri gerçekleştirildi. İnsan Kaynakları’ndaki “Atama Terfi” süreci, SAP NetWeaver Portal platformu üzerinde iş akışları ile uygulandı. “Hedeflerle Yönetim” projesi ise, SAP Portal üzerinde tüm şirketleri kapsayan bir uygulamaya dönüştürüldü. Şirket içi haberler, etkinlikler, duyurular, ilanlar ve anket uygulamaları ile iletişim araçları zenginleştirildi.

Temelleri 1993 yılında atılan Zorlu Enerji Grubu; Türkiye, Avrupa, Asya, Orta Doğu’da enerji talebinin hızla arttığı ve liberalleşme sürecinin yaşandığı pazarlarda fırsatları değerlendirerek bölgesel bir güç olmak hedefiyle enerji sektörünün her alanında faaliyet göstermektedir.