CEYLAN GROUP, SAP ERP PROJESİ’Nİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

İstanbulCeylan Group, tüm şirket fonksiyonları ve iş süreçlerinin tek sistem üzerinden, standart ve entegre bir altyapıda yönetimini sağlayacak olan SAP ERP projesini, Detaysoft danışmanlığında gerçekleştirme kararı aldı.

Ceylan Group’ta yürütülmekte olan SAP ERP projesi kapsamında; üretim planlama, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi, muhasebe, maliyet muhasebesi, satış-pazarlama ve insan kaynakları modülleri canlı kullanıma alınacaktır. SAP ERP projesi ile Ceylan Group’un tüm iş süreçlerinin daha etkin ve verimli yönetimi hedeflenmektedir.

1982 yılında Gaziantep’te hizmet vermeye başlayan firma o tarihte Ceylan Oto adını taşıyordu.18 yıl boyunca Volvo kamyon grubunda bölge temsilcisi olarak çalışmalarını sürdüren firma, bu dönem içerisinde bölge ana bayiliği de yaptı.2000 yılı itibarı ile Volvo İş Makinaları bayiliğine de başlayan Ceylan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. , Diyarbakır,Tarsus ve Kayseri şubelerininde açılışını yaptı.Ceylan Otomotiv Türkiye’de 29 ilde 4 şube ile 100’ün üzerinde personel ile çalışmalarına devam etmektedir.