SAP İLE ARILAR OLİMPİYATLARDA YARIŞIYOR!

WalldorfArı kolonilerinin yaşam alanlarının sürdürülebilirliğini desteklemek ve Afrika’daki yoksul ülkelerde kendine yeterliliği sağlayacak bir ekonomi oluşturmak amacıyla başlatılan Hives Save Lives organizasyonuna Bir Arı Evlat Edinin (Adopt-a-Bee) kampanyasıyla destek veren SAP; evlat edinilen arılar için ilk olimpiyat oyunlarını başlattı.

Arı Oyunları (Bee Games) adı altında düzenlenen olimpiyat oyunlarında Adopt-a-Bee katılımcıları, evlat edindikleri arının hangi ülkeyi temsil edeceğini ve hangi spor dallarında yarışacağını belirleyebiliyor. Basketboldan judoya, tenisten yüzmeye kadar pek çok spor dalının bulunduğu Bee Games’e katılanlar, kendi rakiplerini de e-posta aracılığıyla etkinliğe davet edebiliyor.

Siz de bir arıyı evlat edinin!
Başta arılar olmak üzere, böcekler tarafından taşınan polenler insanların besin tedarik zincirinde hayati önem taşıyor. Buna karşın, dünya genelindeki arı popülasyonu, son yıllarda kritik seviyelere düşmüş durumda. Dünyadaki besin kaynaklarında ciddi sıkıntıya neden olan bu sorun, en çok da en fakir ülkeleri vuruyor.

Dünya genelinde sürdürülebilirlik çalışmalarında sosyal medyanın önemli bir rol oynadığına inanan SAP, arı kolonilerinin sürdürülebilir yönetimi aracılığıyla Afrika’da yoksulluğu hafifletmeyi amaçlayan yenilikçi ve gönüllü Hives Save Lives organizasyonuna finansal destek sağlamaktan memnuniyet duyuyor.

Siz de bir “arıyı evlat edinmek” isterseniz, aşağıdaki linke tıklayarak adınızı, e-posta adresinizi ve arınızın adını seçmeniz yeterli oluyor. Sonrasında bir “arı edinme” sertifikası, SAP tarafından size ulaştırılıyor.

https://www.sapsustainabilitytoday.com/em/adoptabee