BENİMİCİNSAP FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

İstanbulÜniversite öğrencileri ile iletişimi güçlendirmek amacıyla 20 Nisan 2012’de SAP tarafından başlatılan BenimicinSAP adlı fotoğraf yarışması sonuçlandı. Üniversitelilerin SAP’yi daha iyi tanımasını sağlamayı hedefleyen yarışma için gençler, SAP sayesinde daha iyi işleyen ve günlük hayatta sürekli gördükleri markaların kendilerine ne ifade ettiğini fotoğraflayarak 15 Haziran tarihine kadar e-posta aracılığıyla SAP ekibine ilettiler.

Facebook üzerinden gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasında, en çok beğeni (like) alan fotoğrafın sahibine SAP tarafından bir adet Yeni iPad hediye edildi. İki aylık süreç içerisinde 50’nin üzerinde fotoğrafın katıldığı yarışmada her fotoğraf ortalama 90 farklı kişinin beğenisini kazandı ve içerikle ilgili güncellemeler 63 binin üzerinde kişiye ulaştı.

Türkiye genelindeki 24 ayrı üniversiteden öğrencilerin SAP ile ilgili soru ve önerilerin gündeme getirildiği etkinlikte, en çok fotoğraflanan marka ise Coca Cola oldu. Farkındalık meydana getirmek ve beğeni sayısını artırmak isteyen katılımcılar, SAP Türkiye ile ilgili güncelleme ve röportajları, ayrıca HANA gibi SAP ürünlerine dair haberleri paylaşarak yarıştı. BenimicinSAP yarışmasının kazananı ise, Avea temalı fotoğrafına aldığı 1100’ün üzerinde beğeni ile Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi Muhammet Kadan oldu.