SAPPHIRE NOW, 2012’NİN EN YENİLİKÇİ BULUŞMASI OLDU

İstanbulSAP AG tarafından her yıl Madrid, Orlando, Pekin gibi dünyanın farklı şehirlerinde düzenlenen tüketici etkinliği SAPPHIRE NOW, BizBash Magazine tarafından “2012 Yılının En Yenilikçi Buluşması” olarak belirlendi. SAP’nin “her an hazır” (always on) yaklaşımının, hibrit etkinlik tasarımındaki bir sonraki adım olduğunu vurgulayan dergi, pek çok önemli etkinliği değerlendirdi ve SAPPHIRE NOW’ı zirveye konumlandırdı.

SAP’nin “her an hazır” yaklaşımı, Kasım 2011’den başlayarak Kasım 2012’de düzenlenecek olan SAPPHIRE NOW Madrid’e kadar uzanan süreçte, dünyanın dört bir yanından bire bir ve online olarak 500 binin üzerinde katılımcıya ulaşacak. SAP, Kasım 2011’de düzenlenen SAPPHIRE NOW Madrid’in ardından, aynı ay içerisinde Pekin’de SAPPHIRE NOW Çin’i gerçekleştirdi. 2012 yılında ise SAPPHIRE NOW Pekin ve SAPPHIRE NOW Orlando etkinlikleriyle bilişim dünyasının nabzı tutuldu. Dünya genelindeki katılımcılara www.sapphirenow.com üzerinden, YouTube ve LinkedIn, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden etkinlik içeriklerine ve konuşmalara katılma olanağı tanındı.

Başarısını yalnızca katılımcı sayısıyla belirleyen kurumların aksine, SAP’nin katılımcı deneyimine ve yüksek etkileşimli içeriğe odaklı bir yaklaşım sergilediğini belirten Constellation Research CEO’su R. Ray Wang, “BizBash Magazine tarafından verilen ödül, bu yaklaşımın başarılı olduğunu gösteriyor,” dedi.

SAPPHIRE NOW Madrid, 13 Kasım’da başlıyor
İş dünyasının üst düzey yöneticilerini, IT karar mekanizmalarını ve iş yöneticilerini bir araya getiren SAPPHIRE NOW Madrid, 13-16 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlenecek. SAP’nin iş çözümleri portföyünün sunduğu faydalar başarıya ulaşmış müşteriler ve iş ortakları tarafından anlatılırken, uygulamaların canlı demolarla test edilmesi de mümkün olacak.

SAP uzmanlarının, kurumsal iş uygulamalarıyla işletmelerin nasıl daha iyi çalışır hale getirildiğini anlattıkları SAPPHIRE NOW Madrid’de, yatırımın hızlı geri dönüşünü sağlamak için ipuçları da katılımcılarla paylaşılacak.

SAPPHIRE NOW Madrid etkinliği hakkında detaylı bilgi, www.sapphirenow.com adresinden alınabiliyor.