SAP İŞ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ŞİRKET STRATEJİLERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

İstanbulSAP Türkiye, sektörel alanda uzmanlaşmış uluslararası deneyime sahip iş danışmanları ile günümüz kurumsal yöneticilerine iş stratejilerini hayata geçirmelerine ve teknolojik yatırımlarının iş stratejileri ile aynı doğrultuda olmasında rehberlik etmeye devam ediyor.

Günümüzde birçok şirket her an değişen pazar koşullarına kendilerini hazırlarken, sürekli ve proaktif olarak iş stratejilerini de gereksinimleri doğrultusunda değiştirmek durumdalar. Bunun beraberinde kurumlar değişen stratejilerini iş süreçlerine yansıtmalı ve uygulanabilir bir IT planına çevirmeliler. Yapmış oldukları IT yatırımlarından yüksek verim alabilmek için SAP Danışmanlık tarafından sunulan iş danışmanlığı hizmetlerine her zamankinden daha fazla başvurmaktadırlar.

Sadece iş ve sektöre özgü bilgi ve deneyim birikimine değil, aynı zamanda SAP çözümlerine son derece hakim olan iş danışmanları; endüstrilere özel süreç modelleri, benchmark’lar ve en iyi uygulamalar ile şirketlerin bir yandan mevcut süreçlerinizi optimize edip iş performansını yükseltirken diğer yandan yeni pazar ve iş modellerine geçişi kolaylaştıracak bir yapı ile pazardaki rekabetçi pozisyonunu artırılmasında işletmelere yardımcı olur.

SAP İş Danışmanlığı, yönetim danışmanlığını ileri IT ve SAP çözüm bilgisi ile birleştirerek yatırımlarınızdan en fazla değeri oluşturmayı sağlamaktadır. Stratejik danışmanlık ile teknik uygulama arasındaki boşluğu kapatarak işletme hedefleri ile uyumlu, maliyet ve risk analizi yapılmış bir IT planı yönetmelerine yardımcı olarak şirketlere hizmet vermektedir.

Şirket içi tüm iş süreçlerinin yanında finansal, bütçe, nakit yönetimi, raporlama, lojistik, satıcı ve müşteri ilişki yönetimi, insan kaynakları gibi mevcut alt süreçler de analiz edilip değerlendirilmektedir. Bu süreçlerin şirket stratejileri doğrultusunda gözden geçirilip optimizasyonu yada SAP çözümlerine dayanan optimum bir plan ve yol haritasının çıkarılması hakkında bilgi almak ya da bu hizmetten nasıl yararlanabileceğini öğrenmek isteyen şirketler SAP Danışmanlık temsilcileri ile iletişime geçebilirler.