ULUSLARARASI KULLANICI GRUBU BİLGİ PAYLAŞIM AĞINA SİZ DE KATILIN

İstanbulSUGTURK, Ekim 2013 itibariyle, SAP Global tarafından oluşturulmuş SAP Knowledge Transfer programına dahil oldu. Böylelikle yeni çıkan ürünlere istinaden uzman ve yöneticiler tarafından web üzerinden gerçekleştirilen sunumlara dinleyici olarak katılma şansını herkes adına kazanmış olduk.

SAP Knowledge Transfer temelde üçer aylık dönemlerde yoğunlaşacağı konuları belirledikten sonra, bu konular üzerine ücretsiz sunum serileri hazırlayan bir organizasyon. Her bir seri yaklaşık 12 haftadan oluşuyor. Belirlenen konuyla ilgili her hafta farklı bir başlıkta sunum yapılarak bu süreç içerisinde tüm konu başlıkları üzerine temel bilgilerin paylaşılması hedefleniyor. Bu sunum serileri kullanıcı grupları ile paylaşılarak ülkelerdeki konuyla ilgilenen herkese ulaşılması hedefleniyor.

Şu an ise gündemde 2 konu var: Fiori ve Bulut çözümler.

Her iki program da Ekim’in ikinci haftası itibariyle başlıyacak ve ücretsiz davetiyeler info@sugturk.org aracılığıyla dağıtılacak. Bu konularla ilgilenen, bugün veya ileride proje yapmayı planlayan herkese, davetiye almak için SUGTURK iletişim listesine dahil olmalarını mutlaka tavsiye ederim. İletişim listesine katılmak için İsim / Soyad / Çalıştığınız Firma / Pozisyon bilgilerinizi info@sugturk.org adresine göndermeniz yeterli.

Sizleri de Knowledge Transfer webinerlerinde görmek dileğiyle.

Not: SAP Forum İstanbul 2013’te SUGTURK olarak karşılaştığımız yoğun ilgi dolayısıyla herkese teşekkür ediyoruz. Sizlerin katılımıyla her geçen gün büyüyen bilgi ağının ilerleyişini büyük bir mutlulukla izliyoruz. Forum’da gerçekleştirdiğimiz sunum, önümüzdeki günlerde internet sitemizden de yayınlanacaktır.

Saygılarımla,

Kerem Karabiber

SUGTURK Genel Başkanı

E-posta: kerem.karabiber@sugturk.org