ANADOLU SİGORTA, SAP BUSİNESSOBJECTS 4.1 SİSTEMİNE GEÇTİ

İstanbulAnadolu Sigorta, halihazırdaki SAP BusinessObjects 3.1 sistemini, güncel versiyon olan 4.1 sistemine yükseltmek için planladığı projesini ACRON ile birlikte gerçekleştirdi. Yeni sistemin mimarisini oluşturan düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi, eski sistemde yer alan raporların taşınması ve test süreçleri gibi işlemleri oldukça kısa sürede ve hatasız tamamlayan ACRON ekibi, Anadolu Sigorta Bilişim Ekibi tarafından övgüye layık görüldü.

Anadolu Sigorta, SAP BusinessObjects 4.1 ile daha stabil ve yeni özellikler barındıran bir iş zekası platformuna geçti. Proje 3 hafta gibi çok kısa bir sürede tamamlandı. Bu süreç içerisinde yeni sistem tamamen yapılandırıldı ve eski sistemde yer alan raporlar yeni sisteme taşındı. Ayrıca Anadolu Sigorta ekibi yeni sistem hakkında bilgilendirildi ve geçiş sırasında karşılaşılan her türlü durum, ACRON uzmanlığı ile hızlıca çözüme kavuşturuldu.

Danışman firma seçiminde, ACRON ekibinin projeye bakış açısından ve müşteriye yaklaşımından etkilendiklerini söyleyen Anadolu Sigorta Bilişim Ekibi, yeni iş zekası platformunun kabiliyetlerinden de memnuniyet duyduklarını belirtti.