>

Клієнти SAP в Україні отримали можливість працювати з системою електронного адміністрування ПДВ

Київ — Компанія SAP Україна оголошує про завершення тестування оновленого рішення з обліку податку на додану вартість (ПДВ) відповідно до вимог системи електронного адміністрування ПДВ. Рішення буде доступне клієнтам SAP в Україні з 1 січня 2015 року.

 

Компанія SAP СНД завершила доопрацювання і пілотне тестування рішення з обліку ПДВ. Тепер програмний продукт відповідає вимогам системи електронного адміністрування, що діятиме з 1 січня 2015 року в Україні.

 

У рішення було внесено суттєві зміни з точки зору реалізації вимог системи електронного адміністрування, нових форм податкових накладних і коректувань, а також декларації з ПДВ. Для спрощення роботи своїх клієнтів компанією був розроблений ряд додаткових звітів, які полегшують управління потоком електронних документів, ведення обліку й підготовку звітності. Додаткова ж гнучкість у налаштуваннях дає змогу врахувати специфіку бізнес-процесів будь-якого клієнта.

 

Інформація про компанію SAP

 

Компанія SAP, один зі світових лідерів на ринку корпоративних програм, допомагає організаціям будь-якого розміру й спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Від операційного відділу до залу засідань, від складу до магазину, від комп’ютера до мобільного пристрою — рішення SAP дає змогу покращити якість взаємодії окремих працівників та організацій, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентні переваги. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 263 000 клієнтів (зокрема клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють неперервній адаптації та стійкому зростанню.